d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi A Minimum?
Prev1121314151620Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 23 2014 03:04pm
lajosék 90 ezerböl élnek 3om-an
nézik is mit vesznek meg állandoan mondják itt az akcio ott leértékelés (ilyen lejárt szavatosságu szarok)
állandoan számolgatják a forintokat

na én ugy nem akarok élni

csak azt nem értem minek kellett világrabaszni azt a szerencsétlen gyereket (2 éves) mikor már akkor is ilyen szar pénzük volt
én nem tudom az ilyen emberek mi a faszt gondolnak
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 23 2014 03:07pm
Quote (Senee @ Jun 23 2014 10:04pm)
lajosék 90 ezerböl élnek 3om-an
nézik is mit vesznek meg állandoan mondják itt az akcio ott leértékelés (ilyen lejárt szavatosságu szarok)
állandoan számolgatják a forintokat

na én ugy nem akarok élni

csak azt nem értem minek kellett világrabaszni azt a szerencsétlen gyereket (2 éves) mikor már akkor is ilyen szar pénzük volt
én nem tudom az ilyen emberek mi a faszt gondolnak


azt, hogy a gyerekuk nem lesz akkora impotens csodtomeg mint te, es talan majd eltartja oket normalisan
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 23 2014 03:07pm
én lestatöccsebáttya véleményére kíváncsi lennék
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 23 2014 03:13pm
Quote (jarabekg @ Jun 23 2014 09:07pm)
azt, hogy a gyerekuk nem lesz akkora impotens csodtomeg mint te, es talan majd eltartja oket normalisan


true dat
azok a gyerekek akinek szar gyerekkoruk van (már korán rájönnek mekkora szar az élet - gyerekkorban könnyebb hozzászokni dolgokhoz) azok sokkal talpraesettebbek az életben - ha tul élik ép ésszel a szar gyerekkort és nem züllenek el
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 23 2014 03:14pm
Quote (Senee @ 23 Jun 2014 22:04)
lajosék 90 ezerböl élnek 3om-an
nézik is mit vesznek meg állandoan mondják itt az akcio ott leértékelés (ilyen lejárt szavatosságu szarok)
állandoan számolgatják a forintokat

na én ugy nem akarok élni

csak azt nem értem minek kellett világrabaszni azt a szerencsétlen gyereket (2 éves) mikor már akkor is ilyen szar pénzük volt
én nem tudom az ilyen emberek mi a faszt gondolnak


Pedig ugy fogsz :DDD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 23 2014 03:17pm
Quote (josheide @ Jun 23 2014 09:14pm)
Pedig ugy fogsz :DDD


hát tuti nem
olyan tekintetben, hogy gyerekem 100%, hogy nem lesz
tisztában vagyok a nyomorultságommal és nem baszok ki a még meg se született gyerekkel azzal, hogy én legyek az apja

nőm se hiszem lesz
egyrészt mert az alacsony önbecsülésem miatt nem vonzom be azokat akik az én idealjaim
így vagy hasonlo nyomorultat halászhatnék vagy egy dominánsat aki ilyen carebear szerű jellemmel rendelkezik; ami szintén csak idegesítene

így hát marad a jó öreg faszverés
majd eljárok kurvázni
de nekik is csak sírnék, h szar az élet és fel se állna
ezért az is feleselges XD:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 23 2014 03:21pm
Quote (josheide @ 23 Jun 2014 23:14)
Pedig ugy fogsz :DDD


A te véleményed még nem olvastam a topicban, pedig érdekelne, hogy a jövő miniszterelnökének milyen szükségletei vannak.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 23 2014 03:21pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 23 2014 09:21pm)
A te véleményed még nem olvastam a topicban, pedig érdekelne, hogy a jövő miniszterelnökének milyen szükségletei vannak.


be se meri írni
1 millió alá kétlem, hogy adná
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 23 2014 03:26pm
Quote (CyberPunk666 @ 23 Jun 2014 22:21)
A te véleményed még nem olvastam a topicban, pedig érdekelne, hogy a jövő miniszterelnökének milyen szükségletei vannak.


Azert nem irom be mert fogalmam nincs. Gimis eveim alatt anyamek tartottak el, en amit diakmunkaval kerestem azt kb. teljes mertekben a szorakozasomra tudtam kolteni. A nyarak amikor itthon voltam viszonylag lassan es alacsony koltsegekkel telltek...

Most majd lesz egy evem kitapasztalni milyen Pesten tulelni, de ahhoz, hogy kenyelmes (~normalis) eletszinvonalat tarthassak fenn szerintem legalabb kelleni fog havi ~80k ott.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 23 2014 03:28pm
na a faszom se tudja, 12k-t kapok zseppénznek havonta

szerintem 120k-ból már elélsz egyedül különösebb luxus nélkül
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151620Next
Add Reply New Topic New Poll