Quote (josheide @ Jun 23 2014 09:14pm)
Pedig ugy fogsz :DDD
hát tuti nem
olyan tekintetben, hogy gyerekem 100%, hogy nem lesz
tisztában vagyok a nyomorultságommal és nem baszok ki a még meg se született gyerekkel azzal, hogy én legyek az apja
nőm se hiszem lesz
egyrészt mert az alacsony önbecsülésem miatt nem vonzom be azokat akik az én idealjaim
így vagy hasonlo nyomorultat halászhatnék vagy egy dominánsat aki ilyen carebear szerű jellemmel rendelkezik; ami szintén csak idegesítene
így hát marad a jó öreg faszverés
majd eljárok kurvázni
de nekik is csak sírnék, h szar az élet és fel se állna
ezért az is feleselges XD: