d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rohogok
Prev1121314151619Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 18 2014 05:21am
Quote (Vismajor @ 18 Jun 2014 12:21)
Ez jol eladja magat csocsokkel ugy nezem


ja, főleg mielőtt lol-t kezdett volna streamelni
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 18 2014 05:22am
erre amúgy egy anarkin vagy namechange adhatna választ, asszem pár hete már megkérdeztem:

ha idejön valaki, aki obvious multi, le is írja, hogy xy vagyok, suspi miatt regeltem új accot, akkor hogyhogy az illető accjait nem bannolják?

vagy mondjuk xy folyamatosan flamel rád, és pm-ben jelented a postjait, még le is fordítod, visszajön egy "thx" és nem történik semmi.

mivel jelenleg nincs magyar mod, a hunsubért felelős modok gondolom trusted magyaroktól szokták megkérdezni egy-egy report alapján, hogy mi a helyzet, legalábbis ez lenne egy ésszerű eljárás, ha nem beszélik a nyelvet.

és akkor felvetődik a kérdés, hogy ha xy bűntetlenül flamelhet, vagy kreálhatja a multikat, akkor falaznak neki?

anarkin, namechange, ne vegyétek sértésnek, nem annak szántam, csak szimplán érdekelne a szitu
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 18 2014 05:22am
Quote (MarcusD @ Jun 18 2014 12:21pm)
de bazdmeg az ilyen miért nem megy el kurválkodni

az ilyen embernél már csak a nézői a rosszabbak


Igen, mert penzert lefeküdni ricivel vagy penzert jatszani ricivel egy lol gamet ugyan az.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 18 2014 05:23am
Mondjuk tok mind1
Csgiba is a csajokat nezik altalaban hiaba goldnova rankosok
Meg legujabb hunstman statrakos kest porget biztos o vette
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 05:25am
Quote (MarcusD @ Jun 18 2014 11:21am)
de bazdmeg az ilyen miért nem megy el kurválkodni

az ilyen embernél már csak a nézői a rosszabbak


>keress rá, hogy jessie rogers videos
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 18 2014 05:27am
Quote (MarcusD @ 18 Jun 2014 13:21)
de bazdmeg az ilyen miért nem megy el kurválkodni

az ilyen embernél már csak a nézői a rosszabbak


hint: az volt, onnan mozgott erre
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 18 2014 05:38am
Quote (MarcusD @ Jun 18 2014 01:21pm)
de bazdmeg az ilyen miért nem megy el kurválkodni

az ilyen embernél már csak a nézői a rosszabbak


:d
Multkor felmentem twitchre nezni rgy kis lolt
Pont ezt neztem en is akkor, ez volt a legnezettebb
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 18 2014 05:39am
Quote (TuskesVanek @ Jun 18 2014 01:22pm)
erre amúgy egy anarkin vagy namechange adhatna választ, asszem pár hete már megkérdeztem:

ha idejön valaki, aki obvious multi, le is írja, hogy xy vagyok, suspi miatt regeltem új accot, akkor hogyhogy az illető accjait nem bannolják?

vagy mondjuk xy folyamatosan flamel rád, és pm-ben jelented a postjait, még le is fordítod, visszajön egy "thx" és nem történik semmi.

mivel jelenleg nincs magyar mod, a hunsubért felelős modok gondolom trusted magyaroktól szokták megkérdezni egy-egy report alapján, hogy mi a helyzet, legalábbis ez lenne egy ésszerű eljárás, ha nem beszélik a nyelvet.

és akkor felvetődik a kérdés, hogy ha xy bűntetlenül flamelhet, vagy kreálhatja a multikat, akkor falaznak neki?

anarkin, namechange, ne vegyétek sértésnek, nem annak szántam, csak szimplán érdekelne a szitu


1 accod lehet.
elvileg mind2 accnak repulnie kell, es pont
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 18 2014 05:42am
Quote (Karan2_Returned @ 18 Jun 2014 13:22)
Igen, mert penzert lefeküdni ricivel vagy penzert jatszani ricivel egy lol gamet ugyan az.


ja, csak egyikért kapsz 20 dollárt, a másikért 200-at
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 05:43am
Quote (MarcusD @ Jun 18 2014 12:42pm)
ja, csak egyikért kapsz 20 dollárt, a másikért 200-at


de azért kurvának lenni valoszinuleg 10x szarabb is
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151619Next
Closed New Topic New Poll