Quote (TuskesVanek @ Jun 18 2014 01:22pm)
erre amúgy egy anarkin vagy namechange adhatna választ, asszem pár hete már megkérdeztem:
ha idejön valaki, aki obvious multi, le is írja, hogy xy vagyok, suspi miatt regeltem új accot, akkor hogyhogy az illető accjait nem bannolják?
vagy mondjuk xy folyamatosan flamel rád, és pm-ben jelented a postjait, még le is fordítod, visszajön egy "thx" és nem történik semmi.
mivel jelenleg nincs magyar mod, a hunsubért felelős modok gondolom trusted magyaroktól szokták megkérdezni egy-egy report alapján, hogy mi a helyzet, legalábbis ez lenne egy ésszerű eljárás, ha nem beszélik a nyelvet.
és akkor felvetődik a kérdés, hogy ha xy bűntetlenül flamelhet, vagy kreálhatja a multikat, akkor falaznak neki?
anarkin, namechange, ne vegyétek sértésnek, nem annak szántam, csak szimplán érdekelne a szitu
1 accod lehet.
elvileg mind2 accnak repulnie kell, es pont