d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev1121314151627Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 04:42pm
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 10:41pm)
Sokaig tartott
Senee megint nyert :s


ennyi öröme legyen egész életében
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 04:43pm
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 10:37pm)
Neked is ez kene mi
Mennyi hitet adnal nekem par millaert?))


ja
annyi brika ember van

csak az a baj, hogy a retardált könnyen kiszurja a másik retardáltat (még ha nem is ugyanugy retardált hanem máshogy)
és ezért állandoan lebukok
nem megy ez a szociális szar nekem
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 05:04pm
Quote (xGurke @ Jun 17 2014 12:42am)
ennyi öröme legyen egész életében

Jelly vagy
Mert neked meg ennyi sincs
XD
Member
Posts: 4,532
Joined: Dec 26 2009
Gold: 271.57
Jun 17 2014 12:34am
Quote (xGurke @ Jun 16 2014 09:29pm)
ha bemész egy étterembe akkor is előbb enni szokás, megelőlegezik neked, hogy ki fogod fizetni
de senee-nek beszélni az életről :zzz:


De ha bakkártyával fizetsz(persze nem szokás), és az érvénytelen, akkor csak szólnak nem azt mondják h köszi heló, aztán pár hónap múlva csesztetnek h nem fizetted ki.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 17 2014 02:52am
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 11:41pm)
Sokaig tartott
Senee megint nyert :s


mit nyert?

jellemtelen szar alak, itt vergődik szegény bug topicjába, tépi a nyomorék pofáját, és nem esik le neki, mekkora egy nyomoronc korcs

anyja helyében kurvára pofonbasztam volna már, márcsak a fejszerkezete miatt is. Vicceskedjen tovább, de 10 év múlva vagy ugyanitt fog vergődni, vagy pedig valamelyik kocsma mellett kéri el az aprót egy felesre


ezért megéri warnt kapni

inb4 vergődik valamit a posztomra, blokkolva van ez a húgyagyú fasz, csak a kvótokat láttam


e2/ bug lelki erejét meg csak csodálni tudom, hogy ő viccelődött annó ts-en is a betegségével

This post was edited by TrollBoss on Jun 17 2014 02:58am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 17 2014 03:49am
röhögök
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 17 2014 07:53am
Quote (Senee @ Jun 17 2014 11:49am)
röhögök


Minek? Most mondta h blokkolva vagy
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 18 2014 05:26am
kijött a számla, csak a tbt kell visszafizetni, odavoltak írva a havi összegek, régebben ~5600, mostani hónapokra már 6800/hónap

és 250k jött ki... kaptunk vagy 50db sárga csekket, ezt nemtudom h most azert mert hónaponkent v reszletre fizethetjük ki, bar gondolom ezt kérvényezni kell
mert odavolt írva hha nem fizetjük jönnek a behajtók és rábasznak egy kibaszottnagy késedelmi kamatot

kösz obran
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 05:27am
Quote (AngryBug @ Jun 18 2014 11:26am)
kijött a számla, csak a tbt kell visszafizetni, odavoltak írva a havi összegek, régebben ~5600, mostani hónapokra már 6800/hónap

és 250k jött ki... kaptunk vagy 50db sárga csekket, ezt nemtudom h most azert mert hónaponkent v reszletre fizethetjük ki, bar gondolom ezt kérvényezni kell
mert odavolt írva hha nem fizetjük jönnek a behajtók és rábasznak egy kibaszottnagy késedelmi kamatot

kösz obran


írjatok hogy részletben fizetitek
igazából "jól jártatok", mert ahogy írtam facen is, a tb amit tuti ki kell fizetni, mert ingyen senkit nem kezelnek
hajrá :c
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 18 2014 05:28am
Quote (AngryBug @ 18 Jun 2014 12:26)
kijött a számla, csak a tbt kell visszafizetni, odavoltak írva a havi összegek, régebben ~5600, mostani hónapokra már 6800/hónap

és 250k jött ki... kaptunk vagy 50db sárga csekket, ezt nemtudom h most azert mert hónaponkent v reszletre fizethetjük ki, bar gondolom ezt kérvényezni kell
mert odavolt írva hha nem fizetjük jönnek a behajtók és rábasznak egy kibaszottnagy késedelmi kamatot

kösz obran


örülj h nem amerikában történt, már eladták volna a lakást téglánként alólatok

This post was edited by Anarkin on Jun 18 2014 05:28am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151627Next
Add Reply New Topic New Poll