d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev1121314151692Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 12 2014 03:40pm
Quote (putincykavodka @ Jun 12 2014 10:39pm)
Hozok magammal gazpisztolyt + videokamerat ofc

Amugy patrik leszarja de ertelmes ember nem tudom miert engedne be mesht a lakasaba, elmebeteg es kozveszelyes gyerek


lol

Quote (Anarkin @ Jun 12 2014 10:40pm)
csak laptopot nem szabad vinni


*csak a laptopját nemszabad lecsapni

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 12 2014 03:41pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 12 2014 03:42pm
Quote (Anarkin @ Jun 12 2014 11:40pm)
csak laptopot nem szabad vinni


Nem is vinnek
Mesh lenyulna elso ejszaka alatt ofc
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 12 2014 03:42pm
Quote (putincykavodka @ 12 Jun 2014 23:42)
Nem is vinnek
Mesh lenyulna elso ejszaka alatt ofc


kp legyen nalad
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 12 2014 03:53pm
Jarabeknek csak a pofaja nagy, irl meg csak hulyen vigyorog a nagy hasaval, nem verekszik az
De mesh kiszamithatatlan elmebeteg ki tudja mit csinal
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 12 2014 04:02pm
ha verekedés lesz akkor megyek
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 12 2014 04:03pm
Quote (putincykavodka @ Jun 12 2014 10:53pm)
Jarabeknek csak a pofaja nagy, irl meg csak hulyen vigyorog a nagy hasaval, nem verekszik az
De mesh kiszamithatatlan elmebeteg ki tudja mit csinal


jovan eleg lesz már a sírás, hiszen te kötődsz meshhez
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 12 2014 04:03pm
Quote (putincykavodka @ Jun 12 2014 10:53pm)
Jarabeknek csak a pofaja nagy, irl meg csak hulyen vigyorog a nagy hasaval, nem verekszik az
De mesh kiszamithatatlan elmebeteg ki tudja mit csinal


Ha felsz akkor ne menj el.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 12 2014 04:07pm
Quote (Anamy @ Jun 13 2014 12:02am)
ha verekedés lesz akkor megyek


Az nem verekedes ha elvagom mes torkat amikor majd nekemugrik.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 12 2014 04:12pm
Quote (putincykavodka @ Jun 12 2014 11:07pm)
Az nem verekedes ha elvagom mes torkat amikor majd nekemugrik.


XD

jo a topik, ricinger szállítja a kellően fogyatékos kontentet ismét ahogy kell
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 12 2014 04:13pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 12 2014 11:12pm)
XD

jo a topik, ricinger szállítja a kellően fogyatékos kontentet ismét ahogy kell


Vigyazz mit mondasz különben elvagja a torkod )))
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151692Next
Add Reply New Topic New Poll