d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szerinted Kinek Kéne Elmenni? > Takarodj Topicok Nyomán
Prev11213141516Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2014 11:10am
03:46pm töl ez megy már lassan két órája

gyáladzó fiatal20éves wannabe bagázs
iszonyat szánalmas itt mindenki

igen, én is; csak én legalább elismerem és nem a nyálam verem
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jun 11 2014 11:11am
Quote (josheide @ 11 Jun 2014 17:45)
Szerintem eloszor egyaltalan nem konnyu felvenni a forumnak a stilusat.

Anno engem is flamelt Oli, Rici, Xxmate sot meg fej is mikor idejottem (meg en is oket) es beletellett egy kis idobe mig megertettem ki hogy mukodik itt.

Ezert probalom az ertelmesebbnek tuno embereket bevedeni, hatha beilleszkednek.


:O nem is emlékszem ilyenre pedig még találkoztam is veled irl + fociztunk mekcsiken meg minden
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 11:24am
Quote (Senee @ Jun 11 2014 06:10pm)
03:46pm töl ez megy már lassan két órája

gyáladzó fiatal20éves wannabe bagázs
iszonyat szánalmas itt mindenki

igen, én is; csak én legalább elismerem és nem a nyálam verem


én is elismerem és nem csak a nyálam verem, akkor most jobb ember lettem? oh wait nem, ugyanúgy verem a nyálam
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 11 2014 11:25am
Quote (GeneralTT @ 11 Jun 2014 18:11)
:O nem is emlékszem ilyenre pedig még találkoztam is veled irl + fociztunk mekcsiken meg minden


Persze, mert en voltam az ujfiu es bennem jobban megmaradt. Anno valamelyik oldfag mondta, hogy veled vigyazzak mert joban vagy a modokkal. :D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 11 2014 11:26am
Quote (josheide @ 11 Jun 2014 19:25)
Persze, mert en voltam az ujfiu es bennem jobban megmaradt. Anno valamelyik oldfag mondta, hogy veled vigyazzak mert joban vagy a modokkal. :D


apja a blizzardnal dolgozik
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Jun 11 2014 11:34am
Laci nerfhidra senen faradtan jot tudok rohogni
vanek mar a legmelyebbre sullyedt, gyakran fogom a fejem miatta szoval o elmehet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2014 11:35am
Quote (mynameismethos @ Jun 11 2014 05:34pm)
Laci nerfhidra senen faradtan jot tudok rohogni
vanek mar a legmelyebbre sullyedt, gyakran fogom a fejem miatta szoval o elmehet


szoval nerfhydradps-el vagyok egy szinten szerinted
te se vagy egy agytröszt
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jun 11 2014 11:56am
Quote (josheide @ 11 Jun 2014 18:25)
Persze, mert en voltam az ujfiu es bennem jobban megmaradt. Anno valamelyik oldfag mondta, hogy veled vigyazzak mert joban vagy a modokkal. :D


ja még az elején megnyalogattam paparick seggét egy kicsit 2008 felé, de nem volt valami finom


This post was edited by GeneralTT on Jun 11 2014 11:56am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 11 2014 11:56am
Quote (GeneralTT @ 11 Jun 2014 19:56)
ja még az elején megnyalogattam paparick seggét egy kicsit 2008 felé


Dabei seit: Mar 28 2014

mein gott egy multi
jelentem zakariasnak
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jun 11 2014 11:57am
Quote (GoreKnight9 @ 11 Jun 2014 18:56)
Dabei seit: Mar 28 2014

mein gott egy multi
jelentem zakariasnak


Zakarias multija vagyok

Amúgy rici féle logikai úton levezethetném miért nem vagyok multi : D
Go Back To Magyar Topic List
Prev11213141516Next
Add Reply New Topic New Poll