d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1121314151639Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 19 2014 03:26am
Quote (GoreKnight9 @ May 19 2014 10:20am)
valojaban van meg egy megoldas
sosem volt meg olyan hogy annyian legyunk ahanyan beigertek most is jo ha leszunk 5-6an


Most 10-en vagyunk és egyelőre mindenki szeretne jönni, de páran kérdőjelesek, 75%, stb.
Ha 4-en megvagyunk (Necro, Barbár, Sorceress, Paladin), akkor hajnal előtt meglesz a HellBaal (főleg, ha Java is jön), ekkor már megérte szervezni :)

Én Torch-os partyban sosem voltam még, ezért kíváncsi vagyok, mit alakítunk :)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 19 2014 03:29am
Quote (ToldiSenior @ May 19 2014 11:26am)
Most 10-en vagyunk és egyelőre mindenki szeretne jönni, de páran kérdőjelesek, 75%, stb.
Ha 4-en megvagyunk (Necro, Barbár, Sorceress, Paladin), akkor hajnal előtt meglesz a HellBaal (főleg, ha Java is jön), ekkor már megérte szervezni :)

Én Torch-os partyban sosem voltam még, ezért kíváncsi vagyok, mit alakítunk :)


Torchot rare itemekben nem lehet lenyomni
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 19 2014 03:31am
Quote (putincykavodka @ 19 May 2014 09:29)
Torchot rare itemekben nem lehet lenyomni


Le lehet, de vért fognak izzadni az emberek és lehet a kedve elmegy mindenkinek.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 19 2014 03:31am
Quote (josheide @ 19 May 2014 11:23)
Fuxyvel amugy 10/10 jatszani. Igazi porszivo a srac, egy poti nem fog a foldon maradni. :D


nem tudom mirol beszelsz ^_^
amugy mar 2 eve nem jatszottam lehet hogy megvaltozik a jatekstilusom
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 19 2014 03:31am
Quote (putincykavodka @ May 19 2014 10:29am)
Torchot rare itemekben nem lehet lenyomni



A youtube-on néha dicsekednek ennél vadabb dolgokkal is

Ha megcsináljuk felrakjuk youtube-ra Dátummal mindenestül LoL RoFL

Vannak Ladder Only rúnaszavak, amiket okosan kell variálni: nekem a sorceress Spirit Crystal Sword (esetleg Broad Sword), Lore sapka, Ancients Pledge - Stealth páncélban-ban szokta nyomni a hell Countess runokat,
ha esik Lem, kirakok egy Treachery armort a Smiternek, akkor már csak egy kis Crushing Blow kell valahonnan, meg Cannot Be Frozen, Open Wounds, továbbá egy elite paladin pajzs, abba is Spirit, aztán az összes gagyi Charmot odaadom a Palának, a barbár BO-t nyom, majd kilép, a Smiter meg nekiáll ... nem olyan nagy szám a torch, de 24 órán belül még sosem volt meg

2 Smiterrel is lehet menni, az egyik Fana, a másik meg Salvation, A Barbár meg Wand-ból nyomja a Lifetap-ot, és Howlozza a minionokat, a többi karakter meg kintről szurkol :)

This post was edited by ToldiSenior on May 19 2014 03:48am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 19 2014 03:44am
Quote (putincykavodka @ May 19 2014 10:29am)
Torchot rare itemekben nem lehet lenyomni


rarekkel biztosan nem, de Goblin Toe és Black flail ha van palán egy lifetap wanddal megtámogatva akkor már win a dolog , azt legrosszabb esetben tradelhettek (annyit imo megéri belefektetni).

meph conviját meg egy maxolt convi + 1 skill valahonnan már lenyomja, és salvával meglesz a max resist a partynak.

This post was edited by TuskesVanek on May 19 2014 03:45am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 19 2014 03:52am
Quote (ToldiSenior @ May 19 2014 11:31am)
A youtube-on néha dicsekednek ennél vadabb dolgokkal is

Ha megcsináljuk felrakjuk youtube-ra Dátummal mindenestül LoL RoFL

Vannak Ladder Only rúnaszavak, amiket okosan kell variálni: nekem a sorceress Spirit Crystal Sword (esetleg Broad Sword), Lore sapka, Ancients Pledge - Stealth páncélban-ban szokta nyomni a hell Countess runokat,
ha esik Lem, kirakok egy Treachery armort a Smiternek, akkor már csak egy kis Crushing Blow kell valahonnan, meg Cannot Be Frozen, Open Wounds, továbbá egy elite paladin pajzs, abba is Spirit, aztán az összes gagyi Charmot odaadom a Palának, a barbár BO-t nyom, majd kilép, a Smiter meg nekiáll ... nem olyan nagy szám a torch, de 24 órán belül még sosem volt meg

2 Smiterrel is lehet menni, az egyik Fana, a másik meg Salvation, A Barbár meg Wand-ból nyomja a Lifetap-ot, és Howlozza a minionokat, a többi karakter meg kintről szurkol :)


Meg mi is toltunk reset utan 24 oran belul torchot mar 8 eve is, ugy hogy meg aludtunk is elotte :unsure:
Akkor mar boven lehet venni mindenkire spiritet wizardspiket, azt az um runas runaszot armorban etc
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 19 2014 03:59am
Quote (putincykavodka @ May 19 2014 10:52am)
Meg mi is toltunk reset utan 24 oran belul torchot mar 8 eve is, ugy hogy meg aludtunk is elotte :unsure:
Akkor mar boven lehet venni mindenkire spiritet wizardspiket, azt az um runas runaszot armorban etc


8 éve még nem is volt torch
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 19 2014 04:22am
Quote (Vismajor @ May 19 2014 11:59am)
8 éve még nem is volt torch


8 eve mar boven volt, de azert koszonjuk a szokasos vismajor/10 okoskodast
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 19 2014 09:40am
Quote (putincykavodka @ May 19 2014 11:22am)
8 eve mar boven volt, de azert koszonjuk a szokasos vismajor/10 okoskodast


sourceot pls
1.11ben jött?
Patch 1.11, released August 13, 2005

fucker

This post was edited by Vismajor on May 19 2014 09:41am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151639Next
Add Reply New Topic New Poll