d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Véleményed Egyes Emberekről
Prev1121314
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
May 8 2014 10:59am
nem vagyok köztük :)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 8 2014 11:24am
miért nem írtok rólam negatív dolgokat, nem erre számítottam
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 8 2014 11:37am
raven rajzolt pinára very lól
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 8 2014 11:38am
Quote (Rawen @ May 8 2014 06:24pm)
miért nem írtok rólam negatív dolgokat, nem erre számítottam


tfw
>taszilo - vicces

szokszessz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 11:43am
Quote (Taszilo.^ @ May 8 2014 05:38pm)
tfw
>taszilo - vicces

szokszessz


Kovács Tasziló
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 8 2014 11:43am
látom még megy a buli hajrá
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 8 2014 12:06pm
Quote (Smat @ 8 May 2014 00:05)
Itt az alap:
a122
ace07 
anamy
anarkin - szerintem még soha semmiben nem értettünk egyet meg nem is fogunk
angrybug
anyd - néha kicsit túl sok a love peace szeressük egymást de azért bírom
arcsten - ki
bajcli - lyó srácz
bazdmegmarnemtudom - random spammer
bazur - értelmes gyerek
beni - jöjön visa
championmath
cowding - semleges de inkább pozítiv
cpt ghost - bírom
dejv - blázmester
dihep - náci
ecneb - semleges de néha eléggé total tardnak tűnik
edem
elcapitano - bírtam amíg itt volt
eoghan
fahrii - nem tudom mi akar ő lenni egyébként úgy mégis
farki
fej - abbahagyhatná a felesleges postolást seneenek meg vaneknek, amúgy semleges
fless
floodban - total nobkid
flutter - semleges amíg elő nem jön mennyire nem értünk egyet elég sok mindenben
fry
fuxy - kicsit sok a shitpost mostanában de amúgy bírom
genthor
ghostmasterq - semleges pozitív
greenday
hedgehogsword
imdeth - néha előjön belőle a /pol/ de amúgy nincs vele bajom
inakwo
janou
jarabek - eléggé random, néha bírom néha meg teljesen tarder módon viselkedik
joey - náci
josheide - feminista liberális kommunista fertő
karan - kawaii desu ne
kem
klontar
kriza
lacketto - bírom meg minden
lestat
magichammer
mesh - eléggé meghülyült egy ideje de előtte bírtam
mythos
namechange
nerz - nerc jófej gyerek
peterqwer
ptdk
rapiddani
rawen - patrícius/10
ringi
rrc - mostanában teljesen tard lett
sajage
senee - blocked
smat - ő is olyan mint jara, néha teljesen nem értem mi van máskor meg nincs vele bajom
snoopdogg
summertimeclothes - szeri van
supernova
sylke - szoktam röhögni a postjain
szabika
tacsi
tassassin
taszilo
tevetava - kicsit meleg de azért bírom
vismajor - semleges kicsit negatív
xgurke - bírom amíg rá nem jön az 5 perc és shitposting rohamja lesz
xrd
rezs
rici
sondor

Ha gondoljátok akkor egészítsétek ki + emberekkel de kérlek az aljára írjátok hogy jól kivehető legyen, ezáltal mások is tudják őket értékelni, jellemezni saját belátásuk szerint.


easdsade

This post was edited by Rawen on May 8 2014 12:08pm
Member
Posts: 85
Joined: Feb 24 2012
Gold: 0.00
May 8 2014 01:00pm
Quote (Senee @ May 8 2014 02:11pm)
nem érkezett semmi tesa :c

http://3.imgland.net/Mv-jji.jpg


Erste diak szamla!
Diákigazolvánnyal rendelkező, 14 és 26 év közötti tanuló, hallgató nyithatja. A számla használatára való jogosultság az ügyfél 26 éves korában megszűnik, a számlaátminősítés a vonatkozó Hirdetményi szabályok szerint automatikusan történik.

Mintha korábban azt írtad volna hogy 27 vagy nem? vagy tévedek?

Forrás: http://www.bankmonitor.hu/szamlacsomagok/46/MXx8fHx8MTUwMDAwfDF8fDF8MXwyfDE1MDAwfHx8fHx8fHx8fHx8Mi4wfDUwMDAwLjB8fHw1fDQwMDAwfDJ8MTUwMDB8MXwxMDAwMHwxfDF8fHx8MzB8fHx8NTAwMDB8MjUwMDAwfHx8fHx8fDA=.htm




Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314
Closed New Topic New Poll