Quote (Smat @ 8 May 2014 00:05)
Itt az alap:
a122
ace07
anamy
anarkin - szerintem még soha semmiben nem értettünk egyet meg nem is fogunk
angrybug
anyd - néha kicsit túl sok a love peace szeressük egymást de azért bírom
arcsten - ki
bajcli - lyó srácz
bazdmegmarnemtudom - random spammer
bazur - értelmes gyerek
beni - jöjön visa
championmath
cowding - semleges de inkább pozítiv
cpt ghost - bírom
dejv - blázmester
dihep - náci
ecneb - semleges de néha eléggé total tardnak tűnik
edem
elcapitano - bírtam amíg itt volt
eoghan
fahrii - nem tudom mi akar ő lenni egyébként úgy mégis
farki
fej - abbahagyhatná a felesleges postolást seneenek meg vaneknek, amúgy semleges
fless
floodban - total nobkid
flutter - semleges amíg elő nem jön mennyire nem értünk egyet elég sok mindenben
fry
fuxy - kicsit sok a shitpost mostanában de amúgy bírom
genthor
ghostmasterq - semleges pozitív
greenday
hedgehogsword
imdeth - néha előjön belőle a /pol/ de amúgy nincs vele bajom
inakwo
janou
jarabek - eléggé random, néha bírom néha meg teljesen tarder módon viselkedik
joey - náci
josheide - feminista liberális kommunista fertő
karan - kawaii desu ne
kem
klontar
kriza
lacketto - bírom meg minden
lestat
magichammer
mesh - eléggé meghülyült egy ideje de előtte bírtam
mythos
namechange
nerz - nerc jófej gyerek
peterqwer
ptdk
rapiddani
rawen - patrícius/10
ringi
rrc - mostanában teljesen tard lett
sajage
senee - blocked
smat - ő is olyan mint jara, néha teljesen nem értem mi van máskor meg nincs vele bajom
snoopdogg
summertimeclothes - szeri van
supernova
sylke - szoktam röhögni a postjain
szabika
tacsi
tassassin
taszilo
tevetava - kicsit meleg de azért bírom
vismajor - semleges kicsit negatív
xgurke - bírom amíg rá nem jön az 5 perc és shitposting rohamja lesz
xrd
rezs
rici
sondor
Ha gondoljátok akkor egészítsétek ki + emberekkel de kérlek az aljára írjátok hogy jól kivehető legyen, ezáltal mások is tudják őket értékelni, jellemezni saját belátásuk szerint.
easdsade
This post was edited by Rawen on May 8 2014 12:08pm