d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Akkor Most Nyomorék Vagyok? > Cry Official
Prev1121314151617Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2014 03:36pm
Quote (xGurke @ May 7 2014 10:36pm)
kéretem magam, hogy valami pénzes csávó felfigyeljen rám


foglalt a szivem, pedig szeretned a szottyos golyoimat
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 7 2014 03:37pm
Quote (xGurke @ 7 May 2014 22:36)
kéretem magam, hogy valami pénzes csávó felfigyeljen rám


Quote (jarabekg @ 7 May 2014 22:35)
az elso szolis postbol is megertettuk, hogy mostantol ferfiakkal halsz, nem kell hivalkodni


megtortent
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 7 2014 03:39pm
Quote (Karan2_Returned @ May 7 2014 07:28pm)


Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2014 03:43pm
ez a topique is behalt

lányok írjatok
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 7 2014 03:45pm
le akartam fekudni aludni, de inkabb csinalok meg egy lightos cigit es nezek meg house of cardsot, csak ki kell mennem dohanyozni es kurvara omlik az eso, igazabol eddig is ez tartott vissza

This post was edited by Fej on May 7 2014 03:45pm
Member
Posts: 178
Joined: May 4 2014
Gold: 1.00
May 7 2014 03:46pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 7 2014 03:47pm
Quote (Fej @ 7 May 2014 23:45)
le akartam fekudni aludni, de inkabb csinalok meg egy lightos cigit es nezek meg house of cardsot, csak ki kell mennem dohanyozni es kurvara omlik az eso, igazabol eddig is ez tartott vissza


tfw tető az erkély fölött

This post was edited by tevetava on May 7 2014 03:47pm
Member
Posts: 178
Joined: May 4 2014
Gold: 1.00
May 7 2014 03:48pm
Ez tényleg off... na jó8 holnap ha lessz időm felnézek! De csak mert tudom hogy sokan szeretnék! :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 7 2014 03:55pm
Quote (Haarder @ 7 May 2014 22:48)
Ez tényleg off... na jó8 holnap ha lessz időm felnézek! De csak mert tudom hogy sokan szeretnék! :D


igazabol senkit nem erdekel
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 7 2014 04:02pm
Quote (jarabekg @ May 7 2014 11:32pm)
profilom

Tegnap este történt velem ez a sztori,nem tudom titeket érdekel-e. Éppen pultoltam egyedül szerdán, mondhatom unalmas volt mint a szar pangás volt. Már vagy 20 perce csak az On the roadot olvastam, kiélvezve a beat eklektika minden finom árnyalatát. Erre betéved 3 pleb és leülnek sörözni. Az egyik egy átlag plebejus leértékelt narancssárga Zarás nadrágban és kockás ingben (úristen ember, gondoltam mi vagy te egy kibaszott Marty McFly, idejöttél a rohadt 90-es évekből???) A másik már elég zsidónak tűnt de hamar kiderült hogy csak egy sima páváskodó műegyetemista az entry level zenei ízlésével. Aztán ott kullogott utánuk valami. Dustin-Kibaszott-Hoffman az Esőemberben, esküszöm, vártam hogy számolgatja a fogpiszkálókat, de csak ült ott és az asztalt bámulta meg néha a Zaragatyás plebet nézte mint ha szerelmes lenne. Ahogy telt múlt az idő és vihogtak meg söröztek már éreztem hogy gond lesz, komolyan rá volt írva a kockás-inges fazonra hogy balhés típus. Már rég zárnom kellett volna, hogy a beteg gyerekek kórházában önkénteskedhessek, de nem akartam kibaszni ezt a három szerencsétlent, gondoltam ezeknek még rosszabb mint a rákosoknak. Telt múlt az idő már 2,5 órával túllépték a zárást muszáj volt lépnem.

Odajön Mr. Zarafaggot Kockásing és kér még egy kör sört, már tisztára elvolt ázva a forma.
-Ide töltsél belefele a poharamba még egy söröcskét kisapám - kezdi. Ekkor még türelmes voltam, esküszöm!
-Oké haver de ez már az utolsó kör, szóval ha végeztetek zárás van.
-Jólvan na , NE CIGÁNYOZZÁL ÉRTED, mi az hogy utolsó kör, mennyi egy kör, MI? Egyaltalán mi az a kör te bölcsész buzi? - üvöltött Zarafarmer magából kikelve, és közbe odagyűlt a másik két jómadár is.
-Nem szeretnélek korlátozni a söfogyasztásban, az elég degradáló lenne, nem akarlak óvodásként kezelni haver- próbálkoztam még mindig józanul.
-KI AZ ÓVODÁS TE SZARFASZÚ CSICSKA MI KI JÁR ITT A MŰEGYETEMRE, A MAGYAR ALAPSZAKOS DIPLOMÁDDAL BELEUGATSZITT TE SZAR CSICSKA.
Közben odajött a nagyorrú srác is, meg is nyugodtam hogy elintézi a dolgot.
!!!! ציטער אויס בראָ - mondja.
- MI A KURVA ANYÁTOK MI ÖSSZESKÜDTÖK ITTEN RÉZBŰRŐ GECIK MIATTATOK NEM LEHETNEK SZÉP DOLGAINK
Fel se eszméltem Kockásing már véres orral feküdt a földön, az Esőember meg ott zokog az ájult teste fölött. Egyébiránt akkor szólalt meg először,
MESH !! MESH NE HAGYJ ITT, KELJ FEL MESH - vonyított mint egy szukakutya Augusztus 20-án.
Már tárcsáztam volna a rendőrséget de szerencsére Wisendhal doktor kivonszolta őket - איך ווינטשן איך געהאט פריינט- vette még oda szomorúan.




mármint arra gondoltam, hogy nem gondoltam volna, hogy a kép még megvan valakinek, amit csináltam
sose mentem le ezeket
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151617Next
Closed New Topic New Poll