d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Valaki Gyozzon Meg Arrol > Hogy Tuskesvanek Nem Joey
Prev1121314151618Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 8 2014 07:05am
Quote (SummertimeClothes @ 8 Apr 2014 14:49)
fu
az elmult masfel oraban elegge megnott a rakkoncentratum a topicban


meg is ittam egy monstert csak hogy jobban erezzem az ecetrakotkankot ami itt van
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 8 2014 07:18am
Quote (bajcli @ 8 Apr 2014 13:57)
pedig igazabol nincs is olyan szo, csak *le maymay


Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 8 2014 07:31am
hurkakolbászuborka
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Apr 8 2014 07:39am
Na hi, itt -joey-

Előre is leszögezném, hogy nem áll szándékomban visszajönni, de miután megkaptam az alábbi fantasztikus levelet, nem ártana részemről tisztázni a dolgokat. A címet kitakartam, mert a neve van benne, és azt nem szeretném közzétenni.

http://i.imgur.com/keiTXah.png

Vanekről annyit, hogy írt pár levelet mostanában D2-vel kapcsolatban, meg ha jól emlékszem, akkor régen játszottunk együtt bneten, de az már ködös.

Annak ellenére, hogy nekem igazából semmi bajom nincs a sráccal, nem szeretném, hogy engem bárki is, elnézést a szóért, egy tizenéves "hülyegyerekkel" azonosítson.

Szóval a TuskesVanek acc nem az enyém, most feljöttem egy backup accról, amit a guild management céljából meghagytam. Ezt nem én kreáltam, de az owner évek óta nem használja, és még annak idején megosztotta velem a pw-t. Lényeg az, hogy ha vissza kívánnék jönni, ezt az accot is használhatnám, meg valamilyen úton-módon szerintem a -joey-t is vissza lehet állítani. Ennek ellenére eszem ágában sincs, mert nem tartom értelmét az állandó vitatkozásnak, plusz senkinek nem kell semmit bizonyítanom, pláne egy fórumon nem. Ráadásul rengeteg a munkám, ezért overall jó döntés volt, hogy kilogoltam, talán kétszer olvastam azóta hunsubot.

Mivel nem szeretnék visszajönni, nyugodtan reportolhatjátok ezt az accot, mint multit, részemről nem lesz harag.

Minden jót kívánok!

Még annyit szeretnék mondani josheide részére, hogy a legutóbbi vitánk során eléggé tufa módon álltam hozzá, utólag is elnézést kérek ezért.

Bug neked meg annyit, hogy nem vettem a szívemre semmit, ismersz régről, én ilyen vagyok, így szoktam vitatkozni, de haragot nem érzek senki iránt. Jó ideje úgy voltam vele, hogy feleslegesen járok fel. Jó egészséget kívánok neked!

Részemről ennyi, sziasztok!

-joey-
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2014 07:44am
Quote (estamas @ Apr 8 2014 01:39pm)
Na hi, itt -joey-

Előre is leszögezném, hogy nem áll szándékomban visszajönni, de miután megkaptam az alábbi fantasztikus levelet, nem ártana részemről tisztázni a dolgokat. A címet kitakartam, mert a neve van benne, és azt nem szeretném közzétenni.

http://i.imgur.com/keiTXah.png

Vanekről annyit, hogy írt pár levelet mostanában D2-vel kapcsolatban, meg ha jól emlékszem, akkor régen játszottunk együtt bneten, de az már ködös.

Annak ellenére, hogy nekem igazából semmi bajom nincs a sráccal, nem szeretném, hogy engem bárki is, elnézést a szóért, egy tizenéves "hülyegyerekkel" azonosítson.

Szóval a TuskesVanek acc nem az enyém, most feljöttem egy backup accról, amit a guild management céljából meghagytam. Ezt nem én kreáltam, de az owner évek óta nem használja, és még annak idején megosztotta velem a pw-t. Lényeg az, hogy ha vissza kívánnék jönni, ezt az accot is használhatnám, meg valamilyen úton-módon szerintem a -joey-t is vissza lehet állítani. Ennek ellenére eszem ágában sincs, mert nem tartom értelmét az állandó vitatkozásnak, plusz senkinek nem kell semmit bizonyítanom, pláne egy fórumon nem. Ráadásul rengeteg a munkám, ezért overall jó döntés volt, hogy kilogoltam, talán kétszer olvastam azóta hunsubot.

Mivel nem szeretnék visszajönni, nyugodtan reportolhatjátok ezt az accot, mint multit, részemről nem lesz harag.

Minden jót kívánok!

Még annyit szeretnék mondani josheide részére, hogy a legutóbbi vitánk során eléggé tufa módon álltam hozzá, utólag is elnézést kérek ezért.

Bug neked meg annyit, hogy nem vettem a szívemre semmit, ismersz régről, én ilyen vagyok, így szoktam vitatkozni, de haragot nem érzek senki iránt. Jó ideje úgy voltam vele, hogy feleslegesen járok fel. Jó egészséget kívánok neked!

Részemről ennyi, sziasztok!

-joey-


reported 4 multi
komolyra fordítva szerintem nem kellett volna elmenned, meg egyáltalán nem kellett volna felbasznod magad akármin ami itt történik
nem tudom, én soha nem tudnám magam felidegesíteni hunsubon
akármennyire is basztatjuk egymást állandóan, szerintem te szerves részét képzed a közösségnek és hülyeség lenne lelépni
inkább te legyél itt, mint az ilyen random barmok, de ahogy érzed
csőcső

Quote (bajcli @ Apr 8 2014 01:44pm)
na, ilyen egy eros erv


:D

This post was edited by xGurke on Apr 8 2014 07:45am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 8 2014 07:44am
Quote (estamas @ 8 Apr 2014 15:39)
Na hi, itt -joey-

Előre is leszögezném, hogy nem áll szándékomban visszajönni, de miután megkaptam az alábbi fantasztikus levelet, nem ártana részemről tisztázni a dolgokat. A címet kitakartam, mert a neve van benne, és azt nem szeretném közzétenni.

http://i.imgur.com/keiTXah.png

Vanekről annyit, hogy írt pár levelet mostanában D2-vel kapcsolatban, meg ha jól emlékszem, akkor régen játszottunk együtt bneten, de az már ködös.

Annak ellenére, hogy nekem igazából semmi bajom nincs a sráccal, nem szeretném, hogy engem bárki is, elnézést a szóért, egy tizenéves "hülyegyerekkel" azonosítson.

Szóval a TuskesVanek acc nem az enyém, most feljöttem egy backup accról, amit a guild management céljából meghagytam. Ezt nem én kreáltam, de az owner évek óta nem használja, és még annak idején megosztotta velem a pw-t. Lényeg az, hogy ha vissza kívánnék jönni, ezt az accot is használhatnám, meg valamilyen úton-módon szerintem a -joey-t is vissza lehet állítani. Ennek ellenére eszem ágában sincs, mert nem tartom értelmét az állandó vitatkozásnak, plusz senkinek nem kell semmit bizonyítanom, pláne egy fórumon nem. Ráadásul rengeteg a munkám, ezért overall jó döntés volt, hogy kilogoltam, talán kétszer olvastam azóta hunsubot.

Mivel nem szeretnék visszajönni, nyugodtan reportolhatjátok ezt az accot, mint multit, részemről nem lesz harag.

Minden jót kívánok!

Még annyit szeretnék mondani josheide részére, hogy a legutóbbi vitánk során eléggé tufa módon álltam hozzá, utólag is elnézést kérek ezért.

Bug neked meg annyit, hogy nem vettem a szívemre semmit, ismersz régről, én ilyen vagyok, így szoktam vitatkozni, de haragot nem érzek senki iránt. Jó ideje úgy voltam vele, hogy feleslegesen járok fel. Jó egészséget kívánok neked!

Részemről ennyi, sziasztok!

-joey-


na, ilyen egy eros erv
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 8 2014 07:44am
Quote (estamas @ 8 Apr 2014 14:39)
Na hi, itt -joey-

Előre is leszögezném, hogy nem áll szándékomban visszajönni, de miután megkaptam az alábbi fantasztikus levelet, nem ártana részemről tisztázni a dolgokat. A címet kitakartam, mert a neve van benne, és azt nem szeretném közzétenni.

http://i.imgur.com/keiTXah.png

Vanekről annyit, hogy írt pár levelet mostanában D2-vel kapcsolatban, meg ha jól emlékszem, akkor régen játszottunk együtt bneten, de az már ködös.

Annak ellenére, hogy nekem igazából semmi bajom nincs a sráccal, nem szeretném, hogy engem bárki is, elnézést a szóért, egy tizenéves "hülyegyerekkel" azonosítson.

Szóval a TuskesVanek acc nem az enyém, most feljöttem egy backup accról, amit a guild management céljából meghagytam. Ezt nem én kreáltam, de az owner évek óta nem használja, és még annak idején megosztotta velem a pw-t. Lényeg az, hogy ha vissza kívánnék jönni, ezt az accot is használhatnám, meg valamilyen úton-módon szerintem a -joey-t is vissza lehet állítani. Ennek ellenére eszem ágában sincs, mert nem tartom értelmét az állandó vitatkozásnak, plusz senkinek nem kell semmit bizonyítanom, pláne egy fórumon nem. Ráadásul rengeteg a munkám, ezért overall jó döntés volt, hogy kilogoltam, talán kétszer olvastam azóta hunsubot.

Mivel nem szeretnék visszajönni, nyugodtan reportolhatjátok ezt az accot, mint multit, részemről nem lesz harag.

Minden jót kívánok!

Még annyit szeretnék mondani josheide részére, hogy a legutóbbi vitánk során eléggé tufa módon álltam hozzá, utólag is elnézést kérek ezért.

Bug neked meg annyit, hogy nem vettem a szívemre semmit, ismersz régről, én ilyen vagyok, így szoktam vitatkozni, de haragot nem érzek senki iránt. Jó ideje úgy voltam vele, hogy feleslegesen járok fel. Jó egészséget kívánok neked!

Részemről ennyi, sziasztok!

-joey-


szia
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 8 2014 07:52am
Quote (estamas @ 8 Apr 2014 14:39)
Na hi, itt -joey-


közölted velünk
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 8 2014 07:52am
a -joey- accjával mi lett? locked, vagy csak nagyon komolyra veszi a logoutot?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2014 07:53am
Quote (estamas @ 8 Apr 2014 14:39)
Na hi, itt -joey-

Előre is leszögezném, hogy nem áll szándékomban visszajönni, de miután megkaptam az alábbi fantasztikus levelet, nem ártana részemről tisztázni a dolgokat. A címet kitakartam, mert a neve van benne, és azt nem szeretném közzétenni.

http://i.imgur.com/keiTXah.png

Vanekről annyit, hogy írt pár levelet mostanában D2-vel kapcsolatban, meg ha jól emlékszem, akkor régen játszottunk együtt bneten, de az már ködös.

Annak ellenére, hogy nekem igazából semmi bajom nincs a sráccal, nem szeretném, hogy engem bárki is, elnézést a szóért, egy tizenéves "hülyegyerekkel" azonosítson.

Szóval a TuskesVanek acc nem az enyém, most feljöttem egy backup accról, amit a guild management céljából meghagytam. Ezt nem én kreáltam, de az owner évek óta nem használja, és még annak idején megosztotta velem a pw-t. Lényeg az, hogy ha vissza kívánnék jönni, ezt az accot is használhatnám, meg valamilyen úton-módon szerintem a -joey-t is vissza lehet állítani. Ennek ellenére eszem ágában sincs, mert nem tartom értelmét az állandó vitatkozásnak, plusz senkinek nem kell semmit bizonyítanom, pláne egy fórumon nem. Ráadásul rengeteg a munkám, ezért overall jó döntés volt, hogy kilogoltam, talán kétszer olvastam azóta hunsubot.

Mivel nem szeretnék visszajönni, nyugodtan reportolhatjátok ezt az accot, mint multit, részemről nem lesz harag.

Minden jót kívánok!

Még annyit szeretnék mondani josheide részére, hogy a legutóbbi vitánk során eléggé tufa módon álltam hozzá, utólag is elnézést kérek ezért.

Bug neked meg annyit, hogy nem vettem a szívemre semmit, ismersz régről, én ilyen vagyok, így szoktam vitatkozni, de haragot nem érzek senki iránt. Jó ideje úgy voltam vele, hogy feleslegesen járok fel. Jó egészséget kívánok neked!

Részemről ennyi, sziasztok!

-joey-


Awww mindig tudtam, hogy szeretsz :')

Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151618Next
Add Reply New Topic New Poll