d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Verekedtel / Vertek Mar Meg Eletedben?
Prev1121314
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 1 2014 01:19pm
Quote (jarabekg @ 1 Apr 2014 21:11)
Amugy azert birom gecire a hunsubot, mert semmilyen sztereotipia nem illik ra, es ebbol a topikbol is kurvara latszik. Az enberek haramadat vertek suliban, masodik harmada eleteben nem verekedett mert a gep elott nem tortenik ilyesmi, az utolso harmada meg siman verekedett mar kocsmaban.


ezert is anyazzuk egymast 24/7
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 01:22pm
Quote (ecneB @ 1 Apr 2014 21:19)
ezert is anyazzuk egymast 24/7


mit pofazol hulyegyerek heeeeee
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 1 2014 01:26pm
van pár történetem:







emosok ellen
Cipnek szülinapja volt elemtunk inni oszt kimentunk a tére beszoltam 1 emos srácnak szasz csunya kell kola?

mondja ember vagy ha megálsz megáltam nézek ccipre elkezdelk röhögni... erre jön az emos gyerekel vagy 10 srác mnodom az szép:D

körbe álltak biggrin.gif kis buzi gyerke kis csoffat azt mnodja engem bezuz mnodom hajrá us meg körbe áltak azt mnodják ök nem cigánykodnak 1-1 be jön mnidenki velem 1 et mondom mért is ne

kiküüldika leg ''keményebbet''

mnodom üs meg kis gyerek sehol semmi...
e
lhib 4 szemközt beszélgetni mnodom neki kis gyerek ha itt vered magad itt helszinen bezuszlak

vissza mentunk

gyertek inni cipnek emg nekem mondják

aztán lejötteka cigányok gyá gec mivolt ott alapbol nekik menteka cigányok:D

azt elhuztunk cipel

lementunk az aluljároba 15 fös cigánybanda mnodom szevasztoka köcsög emosok belétek köttötek a téren olyan szinten elkeztek menni meg orditotk hogy megyunk emosokat verni :DDD

nagyon nice volt

ha nem hiszitek voucs Cip nél

am.. ezt azért nyitotam mert azt hoitem hogy cigányok spanságba vannak az emokall mert a sikheadok az emokat verik..

sec perc alat rám jöttek vagy 10 en biggrin.gif

aztán fostak tölem hivtak inni


eddig csak 4 darabal számoltam le

érdekesen nézet rám...
hangosan halgata a zenét a buszon...
nem akkarta ide adni a 2literes pepsit...
beszolt havernak




részeg obx:
tegnap ugy bevoltam baszva,és ugy megvertek hogy eltört az orrom háhá még amikor utotek akkor is csak rohogtem tongue.gif

de szar... mert olyanok vertek meg akik ismernek és könnyu olyan embert megverni aki hulla merev... mert 1 ik se mer hozzám szolni ha jozzan vagyok...

csicska gecik ezeket utálom én...

fogamat féltetem olyan ko voltam inkáb aptam bár 1 et ütötem 1 ikre asszem földön maradt utána...
de most ez csak jo 3000 sulis biztosito 3000 állami biztosito ez már 6 k meg tegnap bevittek haver anyák a sürgöségire ... oszt adtak valami papirt elmegyek a gyerekhez megmnodom neki fizetsz vagy 20k-t akkor nem verlek meg de ha nem fizetsz akkor toloszékbe verem meg megbasszák vagy 100 rel szall... inkább a 20 k-s maradjon aztm hiszem ambol legalabb lesz mibol inni

Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 1 2014 01:26pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 01:29pm
Quote (Saenchai @ 1 Apr 2014 21:26)
van pár történetem:







emosok ellen
Cipnek szülinapja volt elemtunk inni oszt kimentunk a tére beszoltam 1 emos srácnak szasz csunya kell kola?

mondja ember vagy ha megálsz megáltam nézek ccipre elkezdelk röhögni... erre jön az emos gyerekel vagy 10 srác mnodom az szép:D

körbe álltak biggrin.gif kis buzi gyerke kis csoffat azt mnodja engem bezuz mnodom hajrá us meg körbe áltak azt mnodják ök nem cigánykodnak 1-1 be jön mnidenki velem 1 et mondom mért is ne

kiküüldika leg ''keményebbet''

mnodom üs meg kis gyerek sehol semmi...
e
lhib 4 szemközt beszélgetni mnodom neki kis gyerek ha itt vered magad itt helszinen bezuszlak

vissza mentunk

gyertek inni cipnek emg nekem mondják

aztán lejötteka cigányok gyá gec mivolt ott alapbol nekik menteka cigányok:D

azt elhuztunk cipel

lementunk az aluljároba 15 fös cigánybanda mnodom szevasztoka köcsög emosok belétek köttötek a téren olyan szinten elkeztek menni meg orditotk hogy megyunk emosokat verni :DDD

nagyon nice volt

ha nem hiszitek voucs Cip nél

am.. ezt azért nyitotam mert azt hoitem hogy cigányok spanságba vannak az emokall mert a sikheadok az emokat verik..

sec perc alat rám jöttek vagy 10 en biggrin.gif

aztán fostak tölem hivtak inni


eddig csak 4 darabal számoltam le

érdekesen nézet rám...
hangosan halgata a zenét a buszon...
nem akkarta ide adni a 2literes pepsit...
beszolt havernak




részeg obx:
tegnap ugy bevoltam baszva,és ugy megvertek hogy eltört az orrom háhá még amikor utotek akkor is csak rohogtem tongue.gif

de szar... mert olyanok vertek meg akik ismernek és könnyu olyan embert megverni aki hulla merev... mert 1 ik se mer hozzám szolni ha jozzan vagyok...

csicska gecik ezeket utálom én...

fogamat féltetem olyan ko voltam inkáb aptam bár 1 et ütötem 1 ikre asszem földön maradt utána...
de most ez csak jo 3000 sulis biztosito 3000 állami biztosito ez már 6 k meg tegnap bevittek haver anyák a sürgöségire ... oszt adtak valami papirt elmegyek a gyerekhez megmnodom neki fizetsz vagy 20k-t akkor nem verlek meg de ha nem fizetsz akkor toloszékbe verem meg megbasszák vagy 100 rel szall... inkább a 20 k-s maradjon aztm hiszem ambol legalabb lesz mibol inni


haver anyáklegjobb
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 1 2014 01:31pm
Quote (Saenchai @ 1 Apr 2014 20:26)
van pár történetem:







emosok ellen
Cipnek szülinapja volt elemtunk inni oszt kimentunk a tére beszoltam 1 emos srácnak szasz csunya kell kola?

mondja ember vagy ha megálsz megáltam nézek ccipre elkezdelk röhögni... erre jön az emos gyerekel vagy 10 srác mnodom az szép:D

körbe álltak biggrin.gif kis buzi gyerke kis csoffat azt mnodja engem bezuz mnodom hajrá us meg körbe áltak azt mnodják ök nem cigánykodnak 1-1 be jön mnidenki velem 1 et mondom mért is ne

kiküüldika leg ''keményebbet''

mnodom üs meg kis gyerek sehol semmi...
e
lhib 4 szemközt beszélgetni mnodom neki kis gyerek ha itt vered magad itt helszinen bezuszlak

vissza mentunk

gyertek inni cipnek emg nekem mondják

aztán lejötteka cigányok gyá gec mivolt ott alapbol nekik menteka cigányok:D

azt elhuztunk cipel

lementunk az aluljároba 15 fös cigánybanda mnodom szevasztoka köcsög emosok belétek köttötek a téren olyan szinten elkeztek menni meg orditotk hogy megyunk emosokat verni :DDD

nagyon nice volt

ha nem hiszitek voucs Cip nél

am.. ezt azért nyitotam mert azt hoitem hogy cigányok spanságba vannak az emokall mert a sikheadok az emokat verik..

sec perc alat rám jöttek vagy 10 en biggrin.gif

aztán fostak tölem hivtak inni


eddig csak 4 darabal számoltam le

érdekesen nézet rám...
hangosan halgata a zenét a buszon...
nem akkarta ide adni a 2literes pepsit...
beszolt havernak




részeg obx:
tegnap ugy bevoltam baszva,és ugy megvertek hogy eltört az orrom háhá még amikor utotek akkor is csak rohogtem tongue.gif

de szar... mert olyanok vertek meg akik ismernek és könnyu olyan embert megverni aki hulla merev... mert 1 ik se mer hozzám szolni ha jozzan vagyok...

csicska gecik ezeket utálom én...

fogamat féltetem olyan ko voltam inkáb aptam bár 1 et ütötem 1 ikre asszem földön maradt utána...
de most ez csak jo 3000 sulis biztosito 3000 állami biztosito ez már 6 k meg tegnap bevittek haver anyák a sürgöségire ... oszt adtak valami papirt elmegyek a gyerekhez megmnodom neki fizetsz vagy 20k-t akkor nem verlek meg de ha nem fizetsz akkor toloszékbe verem meg megbasszák vagy 100 rel szall... inkább a 20 k-s maradjon aztm hiszem ambol legalabb lesz mibol inni


te csak ilyen alkalmakra tartasz egy txt fájlt teli ilyen hülyeségekkel?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 1 2014 01:35pm
Quote (MarcusD @ 1 Apr 2014 21:31)
te csak ilyen alkalmakra tartasz egy txt fájlt teli ilyen hülyeségekkel?


>nincs meg neki algo minden szövege

márkusdé
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 1 2014 01:38pm
Quote (Rawen @ 1 Apr 2014 20:35)
>nincs meg neki algo minden szövege

márkusdé


sry, új vagyok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314
Add Reply New Topic New Poll