Quote (RRC @ 20 Mar 2014 19:11)
de miért kamuznék? elhiheted nekem ha bármelyiket is el akartam volna érni akkor elértem volna, de annyira leszarom konkrétan, hogy el se tudod képzelni, na mind1
miért ne hinném el?

persze, ilyen is van... de szerintem abban megegyezhetünk, mert ez általában így van ( nem csak itt, a világon bárhol ) a flamelök mondjuk legyen csak 40%-a azért cinkeli a másikat mert szeretne ő is olyan lenni.
This post was edited by Fezmin on Mar 20 2014 12:15pm