d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ukrajna > A Helyzet Fokozódik
Prev1121314151620Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 21 2014 06:50am
Quote (tevetava @ Feb 21 2014 01:06pm)
engem tenyleg erdekel, hogy te csak jatsuzod-e a fogyatekost, vagy tenyleg az vagy


Engem az erdekel, hogy smat mer hiszi azt, hogy a maga emelkedett formajaban hozzajarul a beszelgeteshez, mikor a temaban eszebejutott usa, mate, hatalom, penz, human pentidelencene, mesh szavakbol osszerakott egy mondatot, aminek leginkabb ertelme sincs :unsure: de legalabb rohogni lehet rajta
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 21 2014 09:50am
szerintetek a Jobb Szektor vezetői mennyire elégedettek a "megállapodással"?
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Feb 21 2014 04:20pm
http://moly.hu/konyvek/zbigniew-brzezinski-strategiai-vizio

akit érdekel.



btw... csak pár oldalt olvastam vissza, de mondjuk az oroszokat kár kihagyni a buliból...
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 23 2014 06:37am
http://444.hu/2014/02/22/levaltotta-az-ukran-parlament-janukovicsot/

Janukovicsot leváltották
Május 25-én előrehozott választás

win
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 1 2014 11:47am
Akit érdekel, az olvassa folyamatosan ezt, ennél jobban összesűríteni nincs értelme:

http://444.hu/2014/03/01/putyin-katonai-beavatkozasra-keszul-ukrajnaban-elo/
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 2 2014 01:34am
Quote (Saenchai @ 1 Mar 2014 22:57)


komolyan putyin ennél jobb kampánytémát nem adhatott volna az ellenzéknek, de ezek lófaszt se csinálnak... hahó, 35 nap és választások!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 2 2014 01:38am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Mar 2014 08:34)
komolyan putyin ennél jobb kampánytémát nem adhatott volna az ellenzéknek, de ezek lófaszt se csinálnak... hahó, 35 nap és választások!


Szerintem az embereket nem erdekli mi folyik Ukrajnaban. Csak a rezsicsokkentes, csak a zorbanviktor.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 2 2014 04:33am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 2 2014 09:34am)
komolyan putyin ennél jobb kampánytémát nem adhatott volna az ellenzéknek, de ezek lófaszt se csinálnak... hahó, 35 nap és választások!



Quote (josheide @ Mar 2 2014 09:38am)
Szerintem az embereket nem erdekli mi folyik Ukrajnaban. Csak a rezsicsokkentes, csak a zorbanviktor.




szerintem az emberek nem is tudják, hogy mi folyik Ukrajnában
rendesen rosszul érzem magam amiatt, hogy mennyire buta emberekkel vagyok körülvéve
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151620Next
Add Reply New Topic New Poll