d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Teczár Szilárd > Haha
Prev1121314151618Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Nov 27 2013 02:33am
Quote (RRC @ Nov 27 2013 08:29am)
minden nő kurva


ebben van valami mondjuk de csak felfogás kérdése :D
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 27 2013 02:37am
Quote (RRC @ 27 Nov 2013 09:29)
minden nő kurva


Quote (József Attila - Szabad ötletek jegyzéke)
a kedvesség másutt is megvásárolható

nem is kell ugy vissza riadni az uccai nőktől: az az élet és az a határ, hiszen mindennek, mindenkinek van határa

ugy kell baszni, mint ahogy a légy lerakja a petéit és megy tovább

mi aggódtunk, hogy teherbe ejtjük a "tisztességes" nőket - ők nem aggódnak, hogy ily nehéz érzelmi, lelki teherbe, hisztériába ejtik az embert, még le is néznek érte

meg kell baszni őket, ha sirnak ki kell rugni őket


asd
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Nov 27 2013 02:55am
Feszen is megy ez most ezerrel en meg mindenkinek felbaszom a segget :D
1000 - 2500 HUF közötti összegről beszélünk.
Az mi? Ha ennyit nem tud kifizetni akkor fasznak mozdul ki?
Vicc ez az egész.

Geci húzás volt ez a gyerektől. De a törvény szerint igaza van. Innentől kezdve nincs miről beszélni.


Szánalmas hogy ilyen piti osszegen/ügyön ennyit ragodnak az emberek.

trld aki nem tud kifizetni 1000 forintot az dögöljön meg.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 27 2013 02:57am
Quote (Psyclon @ 27 Nov 2013 09:55)
Feszen is megy ez most ezerrel en meg mindenkinek felbaszom a segget :D
1000 - 2500 HUF közötti összegről beszélünk.
Az mi? Ha ennyit nem tud kifizetni akkor fasznak mozdul ki?
Vicc ez az egész.

Geci húzás volt ez a gyerektől. De a törvény szerint igaza van. Innentől kezdve nincs miről beszélni.


Szánalmas hogy ilyen piti osszegen/ügyön ennyit ragodnak az emberek.

trld aki nem tud kifizetni 1000 forintot az dögöljön meg.


Milyen törvény szerint is van igaza?
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Nov 27 2013 03:03am
Quote (bbaallaaggee @ 27 Nov 2013 09:57)
Milyen törvény szerint is van igaza?


xD ok.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 27 2013 04:01am
Quote (bbaallaaggee @ Nov 27 2013 09:57am)
Milyen törvény szerint is van igaza?


Alaptörvény
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 27 2013 05:36am
az én szememben tök fura hogy 2:1 arányban jött ki a szavazás
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 27 2013 05:38am
Quote (Psyclon @ Nov 27 2013 09:55am)
Feszen is megy ez most ezerrel en meg mindenkinek felbaszom a segget :D
1000 - 2500 HUF közötti összegről beszélünk.
Az mi? Ha ennyit nem tud kifizetni akkor fasznak mozdul ki?
Vicc ez az egész.

Geci húzás volt ez a gyerektől. De a törvény szerint igaza van. Innentől kezdve nincs miről beszélni.


Szánalmas hogy ilyen piti osszegen/ügyön ennyit ragodnak az emberek.

trld aki nem tud kifizetni 1000 forintot az dögöljön meg.


tőled ezt érdekes hallani
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 27 2013 05:38am
Quote (Anarkin @ 27 Nov 2013 13:36)
az én szememben tök fura hogy 2:1 arányban jött ki a szavazás


akkor te nem vagy buzi
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 27 2013 05:38am
Quote (Anarkin @ 27 Nov 2013 12:36)
az én szememben tök fura hogy 2:1 arányban jött ki a szavazás


a 2/3 hatalma
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151618Next
Add Reply New Topic New Poll