d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ctrl + V Topic
Prev1121314151617Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 10 2013 11:24am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 10 2013 11:29am


ó a picsába, nem tudok már editelni, rajta maradt amit googleön keresni akartam, a picsába
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 10 2013 11:57am
Quote (Ghostmasterq @ 10 Nov 2013 18:29)
http://2.ii.gl/-lg5pe.png

ó a picsába, nem tudok már editelni, rajta maradt amit googleön keresni akartam, a picsába


mi a last fmed
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 10 2013 11:58am
Quote (Rawen @ 10 Nov 2013 18:57)
mi a last fmed


??????
jaa, az a cucc ami a lejátszott zenét jegyzi le?
mindjárt kiderítem, de nem nagyon vágom mire jó, csak valamiért feltettem

This post was edited by Ghostmasterq on Nov 10 2013 11:59am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 10 2013 11:59am
Quote (Ghostmasterq @ 10 Nov 2013 18:58)
??????


mi az accod neve
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 10 2013 11:59am
Quote (Rawen @ 10 Nov 2013 18:59)
mi az accod neve


szarkar
amúgy teljesen mindegy, ilyen random szarokat hallgatok mostanában, ha épp hallgatok valamit

This post was edited by Ghostmasterq on Nov 10 2013 12:00pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 10 2013 12:01pm
Quote (Ghostmasterq @ 10 Nov 2013 18:59)
szarkar


addoltalak de látom nem használod vagy dunno szóval igazából mindegy
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 10 2013 12:07pm
Quote (Rawen @ 10 Nov 2013 19:01)
addoltalak de látom nem használod vagy dunno szóval igazából mindegy


igazából azt se nagyon vágom, hogy mire jó, meg mikor felraktam ezt a valamit rendesen kinyírta a gépemet, np
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 10 2013 12:08pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 10 2013 12:16pm
Quote (Ghostmasterq @ 10 Nov 2013 19:07)
igazából azt se nagyon vágom, hogy mire jó, meg mikor felraktam ezt a valamit rendesen kinyírta a gépemet, np


social része az kb facebook csak zenére építve de ha eleget használod és van stat amiből kereshet akkor jó új együtteseket találni, koncerteket nézni, ilyesmi, meg ha eléggé autista vagy akkor amúgy is el lehet lenni a graphokkal meg minden mással ami van hozzá
nem tudom mit használsz de a jobb playerekben már alapból van last fm support és nem kell leszedni hozzá semmit csak beírni az accod
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151617Next
Add Reply New Topic New Poll