d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Offisöl Sportfogadás > Net és Tippmix
Prev1121314151619Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 2 2013 05:14am
Shakhtar v Man U - V
Man C v Bayern M - V
Erre rákurtam 2 fontot, ha bejön akkor 12 lesz belőle.

Shakhtar v Man U - Man U win 3-1
Ezt 0.50-el raktam meg, ha bejön akkor 11 font.

Shakhtar v Man U - First goal - Rooney
Ezt 1 fonttal, ha jön akkor 8.

Man C v Bayern M - Bayern M win 3-1
Ezt is 0.50-el, ha jön akkor 9.


Délután még lehet visszanézek a fogadóba ha esetleg szabika vagy vis tud vmi okosat.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 2 2013 05:40am
Quote (Smat @ 2 Oct 2013 12:14)
Shakhtar v Man U - V
Man C v Bayern M - V
Erre rákurtam 2 fontot, ha bejön akkor 12 lesz belőle.

Shakhtar v Man U - Man U win 3-1
Ezt 0.50-el raktam meg, ha bejön akkor 11 font.

Shakhtar v Man U - First goal - Rooney
Ezt 1 fonttal, ha jön akkor 8.

Man C v Bayern M - Bayern M win 3-1
Ezt is 0.50-el, ha jön akkor 9.


Délután még lehet visszanézek a fogadóba ha esetleg szabika vagy vis tud vmi okosat.


igazából egyikre sem tennék nagy pénzt

MU-nak nagyon nehéz dolga lesz imo

a City-t megrakom félidő X-re
rakom még a PSG-t, a Real meccsen 2.5 over gol, és a Leverkusen meccsen 2,5 overt
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 2 2013 06:11am
Quote (Inakwo @ 2 Oct 2013 11:40)
igazából egyikre sem tennék nagy pénzt

MU-nak nagyon nehéz dolga lesz imo

a City-t megrakom félidő X-re
rakom még a PSG-t, a Real meccsen 2.5 over gol, és a Leverkusen meccsen 2,5 overt


A Bayern sztem simán behúzza, a United viszont tényleg necces lehet.. Na mindegy, ha már csak ez a kettő bejön már akkor is elkönyvelhetek 8(!) font profitot.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 2 2013 06:20am
Quote (Smat @ 2 Oct 2013 13:11)
A Bayern sztem simán behúzza, a United viszont tényleg necces lehet.. Na mindegy, ha már csak ez a kettő bejön már akkor is elkönyvelhetek 8(!) font profitot.


végül is igen :)

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 2 2013 06:23am
Quote (Smat @ 2 Oct 2013 14:11)
A Bayern sztem simán behúzza, a United viszont tényleg necces lehet.. Na mindegy, ha már csak ez a kettő bejön már akkor is elkönyvelhetek 8(!) font profitot.


ezért kell a focihoz egyetem?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 2 2013 02:42pm
Quote (Smat @ 2 Oct 2013 11:14)
Shakhtar v Man U - V
Man C v Bayern M - V
Erre rákurtam 2 fontot, ha bejön akkor 12 lesz belőle.

Shakhtar v Man U - Man U win 3-1
Ezt 0.50-el raktam meg, ha bejön akkor 11 font.

Shakhtar v Man U - First goal - Rooney
Ezt 1 fonttal, ha jön akkor 8.

Man C v Bayern M - Bayern M win 3-1
Ezt is 0.50-el, ha jön akkor 9.


Délután még lehet visszanézek a fogadóba ha esetleg szabika vagy vis tud vmi okosat.


Rooney nem is volt benne a csapatban, még pados se volt, x-elt a csapatom, de legalább a Bayern nem hagyott cserben, és így is megdupláztam a pénzemet.
Holnap rakok pár europa ligat imo, tottenham azt hiszem holnap játszik, azok tuti hogy behúzzák.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 2 2013 02:45pm
Félidőben ha nem haggya ki a tizit az anderlecht 10->70 euro
Juve nyer 5->40 euro

JÓ A BL TOVÁBBRA IS, eddig olyan 40k mínusz.
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Oct 2 2013 03:03pm
Quote (szabika @ 2 Oct 2013 21:45)
Félidőben ha nem haggya ki a tizit az anderlecht 10->70 euro
Juve nyer 5->40 euro

JÓ A BL TOVÁBBRA IS, eddig olyan 40k mínusz.


fos europai focira nem érdemes fogadni ... :-\ rakjatok inkább nflre...patriots,packers,broncos,chiefs,chargers,falcons nyer a héten,véleményem szerint!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 2 2013 11:55pm
Quote (Edem @ Oct 2 2013 10:03pm)
fos europai focira nem érdemes fogadni ... :-\ rakjatok inkább nflre...patriots,packers,broncos,chiefs,chargers,falcons nyer a héten,véleményem szerint!


előző játékhéten colts és broncos hendivel jót fogtam, de nfl sem egy életbiztosítás...
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Oct 3 2013 02:35am
Quote (szabika @ 3 Oct 2013 06:55)
előző játékhéten colts és broncos hendivel jót fogtam, de nfl sem egy életbiztosítás...


Valóban nem,erős a liga..de legalább kizárható a bundafaktor.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151619Next
Add Reply New Topic New Poll