d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Vagy Boldog? > 1-5
Prev1121314151622Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2013 04:12pm
Quote (CyberPunk666 @ 8 Apr 2013 23:11)
Talán, bár szerintem rám kevesen kíváncsiak a subon...


ugyan, az ilyen temakat is sokkal jobb eloben megvitatni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 04:13pm
Quote (josheide @ 9 Apr 2013 00:12)
ugyan, az ilyen temakat is sokkal jobb eloben megvitatni


Engem nehéz elviselni :D Kurvasokat beszélek. (inb4 syle és bandája)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2013 04:13pm
Quote (CyberPunk666 @ 8 Apr 2013 23:13)
Engem nehéz elviselni :D Kurvasokat beszélek. (inb4 syle és bandája)


meg nem lattad vismajort
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 04:15pm
Quote (josheide @ 9 Apr 2013 00:13)
meg nem lattad vismajort


a subról eddig csak ricit, ifeelt, norinát, janout láttam egy alkalommal, de vagy 5 éve kb.

Meg egyeszer randiztam benivel. Kölcsönadott egy könyvet, el nem adja nekem (kifizetném), de soha nem jön érte, mert mindig közbejön neki valami.

btw élőben rici csak kussolt meg nézett.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2013 04:15pm
Quote (CyberPunk666 @ 9 Apr 2013 00:15)
a subról eddig csak ricit, ifeelt, norinát, janout láttam egy alkalommal, de vagy 5 éve kb.

Meg egyeszer randiztam benivel. Kölcsönadott egy könyvet, el nem adja nekem (kifizetném), de soha nem jön érte, mert mindig közbejön neki valami.

btw élőben rici csak kussolt meg nézett.


Biztos néha halkan morgott egy "noobok vagytok"-ot.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 8 2013 04:17pm
Quote (Rawen @ Apr 8 2013 11:15pm)
Biztos néha halkan morgott egy "noobok vagytok"-ot.


és téynleg
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 8 2013 04:20pm
kéne jsp tali, régen egész sok volt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2013 04:21pm
Quote (Anarkin @ 8 Apr 2013 23:20)
kéne jsp tali, régen egész sok volt


Majd juliusban osszehozok valamit.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 04:22pm
Quote (Anarkin @ 9 Apr 2013 00:20)
kéne jsp tali, régen egész sok volt


régen nem arról szólt minden topic, hogy 10 ember gyilkolta egymást gusztustalanabbnál gusztustalanabb módon, igazából a semmi miatt.
A társaság is más, mint régen. Akkor max 1-2 embert utáltak itt, de az is azért finomabban zajlott le.

Jobb volt a brigád, na...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2013 04:24pm
Quote (CyberPunk666 @ 8 Apr 2013 23:22)
régen nem arról szólt minden topic, hogy 10 ember gyilkolta egymást gusztustalanabbnál gusztustalanabb módon, igazából a semmi miatt.
A társaság is más, mint régen. Akkor max 1-2 embert utáltak itt, de az is azért finomabban zajlott le.

Jobb volt a brigád, na...


En csak Seneetol tartok, hogy egyszer befordul, eljon 1 talira es megol minket.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151622Next
Add Reply New Topic New Poll