Quote (Anarkin @ 9 Apr 2013 00:20)
kéne jsp tali, régen egész sok volt
régen nem arról szólt minden topic, hogy 10 ember gyilkolta egymást gusztustalanabbnál gusztustalanabb módon, igazából a semmi miatt.
A társaság is más, mint régen. Akkor max 1-2 embert utáltak itt, de az is azért finomabban zajlott le.
Jobb volt a brigád, na...