Quote (Baleee @ Mar 14 2013 09:47pm)
Ezt mar neztem en is, meg amikor irtad azt az elejen. Amugy nem tudom, hogy tenyleg igy eves 3-5k km-en mennyire kopnanak gyorsan az alkatreszek, meg, hogy mennyire viselne el, hogy bemegyek foldutra vele. xd
peugeot kocsik nálunk durván 90-100K körül futnak(expert,partner többnyire)/ év
olyan 3, esetleg 4-5 évig lehet őket biztosan használni mindenféle komolyabb hiba nélkül
utána elkezdi megadni magát általában az injektor(hdi), ami egy nagyon kellemetlen jelenség meg a különböző részegységek a futómű környezetében, amire a márkaszervíz 600-800K körüli javítási ajánlatot szokott adni
remek srácok - így születik a kulcsos autó
ez alapján 3-5K/év nem szabadna, hogy kárt tegyen egy kocsiban egészséges használat mellett
de nem vagyok winkler robi
valaki javasolta a passatot, arra én is voksolnék egyet