Quote (Liliomtipro @ 30 Dec 2012 13:26)
behajtani tilos sincs a főtér végeinél?
csakmert az vonatkozik biciklire is.
keresztben meg egy bicikliut is van, csak hosszaban nem szabad kozlekedni. Jo a rendszer, megerte azt a parmilliardot amit par eve rakoltott a varos.
Mind1 nem birsagoltak meg, de azert rossz feel lett volna ha igen.
Quote (anyd @ 30 Dec 2012 13:27)
nem szórakoznék a törvénnyel... mi a következő? rablás, gyilkosság?
drogok, prostitucio, etc...
sot meg torrentezek is!!!
This post was edited by josheide on Dec 30 2012 05:29am