d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tolvajkergetők
Prev1121314151623Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 28 2012 07:19am
Quote (TouchCow @ 27 Dec 2012 17:47)
bazdmeg most már én is így olvasom


Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 29 2012 07:18am
végignéztem tegnap én is.

a pofám leszakadt annál a résznél, amikor a srác bejelenti, hogy meghalt anyja/apja és gyorsan hazasietett megnézni, hogy minden rendben van-e.
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Dec 29 2012 03:57pm
nekiültem és nézem mintha egy sitcom lenne
tecik

This post was edited by Makkertest on Dec 29 2012 04:04pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 30 2012 05:19am
Ma atbringaztam Szombathely foteren, ket rendor megallitott es kozoltek velem, hogy a foteren nem szabad bringazni, mert setaloutca az egesz, toljam a bringat vagy 50k forintos buntetest szabhatnak ki ram.

eleg wtf, hogy mig a biciklilopast 200k forintig nem is uldozik, az embert igy megbaszhatjak.



Referenciakent itt a foter kepe, eleg szeles ahhoz, hogy elferjen rajt gyalogos es biciklis de nem raktak ra bicikliutat, se azt tilto tablat.

illetve probaltam googlezni, de nem talaltam sehol a tiltasra vonatkozo szabalyozast online.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 30 2012 05:26am
Quote (josheide @ Dec 30 2012 01:19pm)
Ma atbringaztam Szombathely foteren, ket rendor megallitott es kozoltek velem, hogy a foteren nem szabad bringazni, mert setaloutca az egesz, toljam a bringat vagy 50k forintos buntetest szabhatnak ki ram.

eleg wtf, hogy mig a biciklilopast 200k forintig nem is uldozik, az embert igy megbaszhatjak.

http://ibusz.hu/files/tiny_mce/Irodak_fotoi/szhely/foter.jpg

Referenciakent itt a foter kepe, eleg szeles ahhoz, hogy elferjen rajt gyalogos es biciklis de nem raktak ra bicikliutat, se azt tilto tablat.

illetve probaltam googlezni, de nem talaltam sehol a tiltasra vonatkozo szabalyozast online.


behajtani tilos sincs a főtér végeinél?
csakmert az vonatkozik biciklire is.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 30 2012 05:27am
Quote (josheide @ Dec 30 2012 12:19pm)
Ma atbringaztam Szombathely foteren, ket rendor megallitott es kozoltek velem, hogy a foteren nem szabad bringazni, mert setaloutca az egesz, toljam a bringat vagy 50k forintos buntetest szabhatnak ki ram.

eleg wtf, hogy mig a biciklilopast 200k forintig nem is uldozik, az embert igy megbaszhatjak.

http://ibusz.hu/files/tiny_mce/Irodak_fotoi/szhely/foter.jpg

Referenciakent itt a foter kepe, eleg szeles ahhoz, hogy elferjen rajt gyalogos es biciklis de nem raktak ra bicikliutat, se azt tilto tablat.

illetve probaltam googlezni, de nem talaltam sehol a tiltasra vonatkozo szabalyozast online.


nem szórakoznék a törvénnyel... mi a következő? rablás, gyilkosság?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 30 2012 05:28am
Quote (Liliomtipro @ 30 Dec 2012 13:26)
behajtani tilos sincs a főtér végeinél?
csakmert az vonatkozik biciklire is.


keresztben meg egy bicikliut is van, csak hosszaban nem szabad kozlekedni. Jo a rendszer, megerte azt a parmilliardot amit par eve rakoltott a varos.

Mind1 nem birsagoltak meg, de azert rossz feel lett volna ha igen.

Quote (anyd @ 30 Dec 2012 13:27)
nem szórakoznék a törvénnyel... mi a következő? rablás, gyilkosság?


drogok, prostitucio, etc...

sot meg torrentezek is!!!

This post was edited by josheide on Dec 30 2012 05:29am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 30 2012 05:33am
Quote (josheide @ 30 Dec 2012 13:19)
Ma atbringaztam Szombathely foteren, ket rendor megallitott es kozoltek velem, hogy a foteren nem szabad bringazni, mert setaloutca az egesz, toljam a bringat vagy 50k forintos buntetest szabhatnak ki ram.

eleg wtf, hogy mig a biciklilopast 200k forintig nem is uldozik, az embert igy megbaszhatjak.

http://ibusz.hu/files/tiny_mce/Irodak_fotoi/szhely/foter.jpg

Referenciakent itt a foter kepe, eleg szeles ahhoz, hogy elferjen rajt gyalogos es biciklis de nem raktak ra bicikliutat, se azt tilto tablat.

illetve probaltam googlezni, de nem talaltam sehol a tiltasra vonatkozo szabalyozast online.


vmi tabla nem volt? kresz miatt baszakodtak imo
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 30 2012 05:34am
Quote (josheide @ Dec 30 2012 12:28pm)


drogok, prostitucio, etc...

sot meg torrentezek is!!!


lesüllyedtél a sötét oldalra

joshi szomorú története
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 30 2012 05:40am
Quote (beni @ 30 Dec 2012 13:34)
lesüllyedtél a sötét oldalra

joshi szomorú története


vegso elkeseredesemben meg egy d3 havert is felteszek mindjart.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151623Next
Add Reply New Topic New Poll