Quote (Flutter @ Apr 4 2012 08:10pm)
de engem tényleg érdekel, hogy konkrétan ezen a képen mit értékelnek egyesek
http://2.imgland.net/AdwPI.png
eloszor engem is erdekelt
de aztan vegiggondoltam es tudatosult bennem hogy megiscsak ede fele emberekrol beszelunk
inb4 bajcli akarmit mond: meg egyebkent rengeteg kep van meg, a vicces kepek/videok topikban, amit nem tartok viccesnek, de ezen mar muszaj volt felhaborodni, y