d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Uncle Dolan Topic
Prev1121314151644Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Apr 4 2012 11:11am
Quote (ElCapitano @ Apr 4 2012 07:10pm)
de hat nem érted hogy ez rossz! tudnia kell a világnak


:)
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 4 2012 11:56am
Tényleg rossz. Csak hogy legyen megerősítés. Beérjük azzal, hogy bennetek megkiséreljük ezt tudatosítani (?). ;)
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 4 2012 11:56am
sírtok
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Apr 4 2012 11:57am
Elég szar ez a dolan cuccos.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 4 2012 12:02pm
Quote (Flutter @ Apr 4 2012 05:11pm)
röhögni kéne hogy ilyen szarul van megrajzolva, vagy mi a faszom?


bump
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 4 2012 12:02pm
Quote (mikroman @ 4 Apr 2012 19:56)
Tényleg rossz. Csak hogy legyen megerősítés. Beérjük azzal, hogy  bennetek megkiséreljük ezt tudatosítani (?).  ;)


(?)
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Apr 4 2012 12:02pm
Quote (Flutter @ Apr 4 2012 08:02pm)
bump


a szavazas szerint meg mindig nem kene
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 4 2012 12:10pm
Quote (meatyowllegs @ Apr 4 2012 07:02pm)
a szavazas szerint meg mindig nem kene


de engem tényleg érdekel, hogy konkrétan ezen a képen mit értékelnek egyesek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 4 2012 12:13pm
Quote (Flutter @ 4 Apr 2012 20:10)
de engem tényleg érdekel, hogy konkrétan ezen a képen mit értékelnek egyesek
http://2.imgland.net/AdwPI.png


istenem
menj már innen
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Apr 4 2012 12:15pm
Quote (Flutter @ Apr 4 2012 08:10pm)
de engem tényleg érdekel, hogy konkrétan ezen a képen mit értékelnek egyesek
http://2.imgland.net/AdwPI.png


eloszor engem is erdekelt
de aztan vegiggondoltam es tudatosult bennem hogy megiscsak ede fele emberekrol beszelunk
inb4 bajcli akarmit mond: meg egyebkent rengeteg kep van meg, a vicces kepek/videok topikban, amit nem tartok viccesnek, de ezen mar muszaj volt felhaborodni, y
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151644Next
Add Reply New Topic New Poll