d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1121314151664Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 14 2011 06:25am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 14:24)
az orultet es a zsenit csak egy hajszal valasztja el ;)


és mégis melyik lennél te?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 14 2011 06:25am
Quote (Ad4mz @ Nov 14 2011 12:25pm)
és mégis melyik lennél te?


a nyomorék, hát nem egyértelmü?
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 14 2011 06:25am
Quote (ecneB @ Nov 14 2011 02:20pm[B)
]meg jo, hogy az itteni emberek 98%-a felsooktatasi intezmenyben tanul(t)[/B], ennek elofeltetele az erettsegi. a kozel otven emberbol te kepviseled a fennmarado ket szazalekot.


azert ebben nem lennek biztos : D
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 06:26am
Quote (Ad4mz @ Nov 14 2011 12:25pm)
és mégis melyik lennél te?


a zseni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 06:26am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 01:18pm)
kezd ujra a 8 altalanost


lehet neked sem ártana

talán második nekifutásra sikerülne megjegyezni az aktuális szó jelentését, vagy mondjuk a felszólító mód hatását a szóalakokra
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 06:27am
Quote (Ad4mz @ Nov 14 2011 12:25pm)
és mégis melyik lennél te?


a zseni
Quote (sylke @ Nov 14 2011 12:25pm)
a nyomorék, hát nem egyértelmü?


ilyen opcio nem volt, valahol brain damage akad?
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 14 2011 06:28am
nemár :DDDDD
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 06:28am
Quote (beni @ Nov 14 2011 12:26pm)
lehet neked sem ártana

talán második nekifutásra sikerülne megjegyezni az aktuális szó jelentését, vagy mondjuk a felszólító mód hatását a szóalakokra


veled az elen babam, te inkabb meg szules ujra...
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 06:29am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 01:28pm)
veled az elen babam, te inkabb meg szules ujra...


mondom én, hogy nagyon nem mennek ezek
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 14 2011 06:30am
Szeretnem veled kozolni hogy, semmilyen formaban nem kivanok veled tovabbi kommunikaciot illetve konverziot folytatni, se semmilyen informacio illetve eszme cseret vegrehajtani illetve fenntartani ezen a szegeny kommunikacios csatornan, se sehol, mivel egyszeruen nem szeretnek primitiv emberekkel tarsalogni.
Ne haragudj, felre ertes ne essek, de a primitiv nem serto szo illetve nem sertesre letrehozott, illetve krealt karakterek osszesege, amely alkotja a primitiv karakterlancot, hanem mindossze egy kategorizalo jelzo amivel iletni kivanlak teged, tovabba egy nulla intellgienciaval rendelkezo agy definicioja, amivel teged illetve a szellemi szintedet definialni szandekozom.
Szeretnem veled ismertetni illetve kozolni, hogy az alacsony szintu informaciok, amelyeket felem kozvetitettel illetve sugaroztal, az serteni kivanta az elmemet, tovabba lehuzni az intelligencia szintemet, amit nem engedtem meg, mert mint tuzfalat a szamitogepen ugy vedoburkot alkalmaztam ellened az eletben annak erdekeben hogy elkeruljem a te elkorcsosult primitiv szellemi szintedre valo lesulyedest.
Hogy jossz te ahhoz, hogy irrealis eszkozokkel szemelyesits meg engem illetve szubjektiv szurrealis alternativ valosaggal implementálj es reprezentalj, illetve demonstralj engem masok fele, ami tulajdonkeppen egyszeruen serteni kivanja az en szemelyes kepemet masok szemeben.
Nem gondolkoztal el azon hogy ha valakit folyamatosan baszogatnak azzal, hogy a szemelyisegi valojanak az ellentetjet hiresztelik rola az fokozatosan kiboritja a masik idegrendszeret?
nincs jogod lehetoseget nyujtani masoknak viccbol arra, hogy eliteljenek engem.
esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?
Velemenyem szerint a te hazadra sem a nap sut, hanem a primitivseg sotet, de megis fajdalmas vakito sugara...
Nem varok toled valaszt, illetve nem igenylem a viszont kommunikació fenntartasat, mivel a kozolni valad, ugy sem lenne valami magasszintu informacio, mindossze valami alacsony szintu megnyilvanulas, amelyet nem neveznek informacionak, a limitalt mentalis kepessegednek koszonhetoen.
Alkalmazz magyarertelmezo keziszotart ezekutan legyszives...
Teged kb. igy lesajnalak.
Goodbye.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151664Next
Closed New Topic New Poll