Quote (zsansaccount @ Feb 20 2011 11:18pm)
gondolkozom rajta, h eljárjak-e jiu jitsu edzésre itt pécsett. valaki csinálja vagy próbálta már? iso egy pár vélemény... esetleg, ha tudtok jó mestert itt, osszátok meg velem
egyelőre érdeklődés szintjén tartok, jó lenne egy kis mozgás már, és WT-re egyszerűen nincs pénzem (mivel kötelező az egyesületi cipő, gatya, póló, mellvédő + rendezvények/hétvégi táborok látogatása... nyilván havi edzésdíjat nem említem itt, mert az mindenhol van).
gyere te is thaiboxra, most a jakahegyi úton van az edzés ( az egyetemi kollégiumban ) ... havi 2-3e forint ( én támogatott sportoló vagyok hála isten

)
www.garudafight.com ( itt le van írva minden )