d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official önvédelem/ Harcművészetek Topic > Hunsub Módra
Prev1121314151620Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 20 2011 03:10pm
Quote (Fanka @ 20 Feb 2011 21:52)
baranta >>> sok szar ázsiai harcmüvészet


magyar >>> sok szar más nemzet

amirite?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 20 2011 03:27pm
Quote (KiteHawk @ Feb 20 2011 10:58pm)
http://www.youtube.com/watch?v=UUx0soflEwc

Csak egyszer vagyok bevagva xD kapják be... ( amikor felrakják a gyerek kezét, meg amikor csak azvan bent hogy én támadok... )  de meneten kívül fejbe rúgott a nyomorék és így az edző is mondta hogy ne folytassuk... alig láttam valamit akkor is :D 
ő 70kiló volt csupa izom ... és 19 éves, én meg 60 kiló 15 éves ( már 16  :ph34r: )


2:25 amikor ottvagyok ...


fú bazze,ez a srác nem kicsit nagyobb nálad
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 20 2011 04:18pm
gondolkozom rajta, h eljárjak-e jiu jitsu edzésre itt pécsett. valaki csinálja vagy próbálta már? iso egy pár vélemény... esetleg, ha tudtok jó mestert itt, osszátok meg velem :)
egyelőre érdeklődés szintjén tartok, jó lenne egy kis mozgás már, és WT-re egyszerűen nincs pénzem (mivel kötelező az egyesületi cipő, gatya, póló, mellvédő + rendezvények/hétvégi táborok látogatása... nyilván havi edzésdíjat nem említem itt, mert az mindenhol van).
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 20 2011 04:21pm
Quote (zsansaccount @ 21 Feb 2011 00:18)
gondolkozom rajta, h eljárjak-e jiu jitsu edzésre itt pécsett. valaki csinálja vagy próbálta már? iso egy pár vélemény... esetleg, ha tudtok jó mestert itt, osszátok meg velem :)
egyelőre érdeklődés szintjén tartok, jó lenne egy kis mozgás már, és WT-re egyszerűen nincs pénzem (mivel kötelező az egyesületi cipő, gatya, póló, mellvédő + rendezvények/hétvégi táborok látogatása... nyilván havi edzésdíjat nem említem itt, mert az mindenhol van).


doktor lázár lászló
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 21 2011 07:28am
Quote (zsansaccount @ Feb 20 2011 11:18pm)
gondolkozom rajta, h eljárjak-e jiu jitsu edzésre itt pécsett. valaki csinálja vagy próbálta már? iso egy pár vélemény... esetleg, ha tudtok jó mestert itt, osszátok meg velem :)
egyelőre érdeklődés szintjén tartok, jó lenne egy kis mozgás már, és WT-re egyszerűen nincs pénzem (mivel kötelező az egyesületi cipő, gatya, póló, mellvédő + rendezvények/hétvégi táborok látogatása... nyilván havi edzésdíjat nem említem itt, mert az mindenhol van).


gyere te is thaiboxra, most a jakahegyi úton van az edzés ( az egyetemi kollégiumban ) ... havi 2-3e forint ( én támogatott sportoló vagyok hála isten :D )
www.garudafight.com ( itt le van írva minden )
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 21 2011 02:13pm
Quote (KiteHawk @ 21 Feb 2011 15:28)
gyere te is thaiboxra, most a jakahegyi úton van az edzés ( az egyetemi kollégiumban )  ... havi 2-3e forint ( én támogatott sportoló vagyok hála isten :D )
www.garudafight.com  ( itt le van írva minden )


engem harcművészet érdekel, nem a küzdősport.. meg a thai-box amúgy se vonz. de köszi a választ! :)
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 21 2011 03:01pm
Quote (zsansaccount @ Feb 21 2011 09:13pm)
engem harcművészet érdekel, nem a küzdősport.. meg a thai-box amúgy se vonz. de köszi a választ! :)


ahhoz hogy harcmuveszetkent eld meg a karatet, magyarorszagon nemigen lesz lehetoseged. hacsak nem a kinai szokasok szerint nottel fole s elsz, es ehhez megvan az ugyanilyen kis kozosseged is.

e: hja es a jiujitsu nem harcmuveszet, hanem annak a fizikai resze. nem kuzdosport, mert nem sport, de olyasmi.

This post was edited by TresholdOfUniverse on Feb 21 2011 03:01pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 23 2011 09:27am
Egy tök jófej kempos ismerős klubot alapít és megkért minket, hogy pár helyen terjesszük az igét. Sokan kérdezgetik, hogy milyen stílust érdemes elkezdeni: szerintem a kempo biztosan ebbe a körbe tartozik.
Egy próbát mindenképp megér.

Helyesírási hibákat ne nézzétek (koordináció és stb) ez csak egy draft verzió, de úgyis a cím/időpont a lényeg szóval postolom most.

Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 23 2011 09:31am
Quote (beni @ 23 Feb 2011 16:27)
Egy tök jófej kempos ismerős klubot alapít és megkért minket, hogy pár helyen terjesszük az igét. Sokan kérdezgetik, hogy milyen stílust érdemes elkezdeni: szerintem a kempo biztosan ebbe a körbe tartozik.
Egy próbát mindenképp megér.

Helyesírási hibákat ne nézzétek (koordináció és stb) ez csak egy draft verzió, de úgyis a cím/időpont a lényeg szóval postolom most.

http://img189.imageshack.us/img189/5081/kempo.png


hmmhmmmhmmmmmmm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 23 2011 09:35am
Quote (beni @ 23 Feb 2011 16:27)
Egy tök jófej kempos ismerős klubot alapít és megkért minket, hogy pár helyen terjesszük az igét. Sokan kérdezgetik, hogy milyen stílust érdemes elkezdeni: szerintem a kempo biztosan ebbe a körbe tartozik.
Egy próbát mindenképp megér.

Helyesírási hibákat ne nézzétek (koordináció és stb) ez csak egy draft verzió, de úgyis a cím/időpont a lényeg szóval postolom most.

http://img189.imageshack.us/img189/5081/kempo.png


el kéne járnom valami ilyesmire, úgyis mindennap móriczról megyek haza, ha szerzek hozzá ismerőst még az is lehet elnézek egy edzésre azt meglátjuk, ty
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151620Next
Add Reply New Topic New Poll