d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fizika Feladat, Ecceru > Adok Fgt A Megoldasert, Levezetve
Prev1121314151617Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 23 2010 03:33pm
Quote (beni @ Sep 23 2010 11:30pm)
ne sérts meg

amúgy a srác valami mérnökféle úgy tudom


bocs, tudod, hogy imádlak
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 23 2010 03:33pm
Quote (xV1ruSx @ Sep 22 2010 11:15pm)
Ezeknek a feladatoknak ám semmi értelme, csak a tanulók agyát pumpálják tele a sok szeméttel, éljen a pár száz éve változatlan oktatási rendszer :D


...siralmas ez a topic :D

Quote (Oberon_os @ Sep 23 2010 10:32pm)
hát mérnök nem, maximum úgy tesz


BME-re jár most olvasom

ennyit a közgazdász fújolásról akkor

Quote (medvehere @ Sep 23 2010 10:33pm)
bocs, tudod, hogy imádlak


amolyan fél viccesen akartam mondani, mert a srác okoskodása kritikán aluli képet fest a fizikatudásáról, amit még egy szociológus sem engedhet meg magának

This post was edited by beni on Sep 23 2010 03:35pm
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 23 2010 03:36pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 23 2010 11:32pm)
ja, mert közgazdászok úgy tanulják hogy +-10% /care

na kocc van


te viszont leszophac
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 23 2010 03:37pm
Quote (medvehere @ 23 Sep 2010 23:36)
te viszont leszophac


köszi :blush:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 23 2010 03:37pm
de bazmeg, ez a topic tényleg ökölcsapás az agynak :lol:

csak bajclit tudom voucholni

Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 23 2010 03:45pm
Quote (beni @ Sep 23 2010 11:37pm)
de bazmeg, ez a topic tényleg ökölcsapás az agynak :lol:

csak bajclit tudom voucholni


imo érdemes végigolvasni, vannak benne nagy pillanatok :DD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 23 2010 03:48pm
Quote (medvehere @ Sep 23 2010 10:45pm)
imo érdemes végigolvasni, vannak benne nagy pillanatok :DD


végigpörgettem, de még mindig a fejem fogom
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 23 2010 03:58pm
Quote (medvehere @ 23 Sep 2010 22:45)
imo érdemes végigolvasni, vannak benne nagy pillanatok :DD


hatodik oldalig bírtam einstein okosságait
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 23 2010 04:31pm
Quote (beni @ 23 Sep 2010 23:37)
de bazmeg, ez a topic tényleg ökölcsapás az agynak :lol:

csak bajclit tudom voucholni


nyilván, mert bölcs vagyok és emberközeli a hozzáállásom a dolgokhoz.

amúgy most továbbolvastam, és makkertest ftw
ez az "én mindent tudok, aki mást gondol, idióta"-hozzáállás társul az ostobasággal meg még jó ordenáré módon káromkodik is mellé...

zseniális :lol:

még ilyen topikokat!

JAÉS OKÉ HOGY IGAZATOK VAN, DE AZ AZ 5 M/S, AZ AKKORIS LÓFASZ, ÚGYHOGY ALIG LESZ KÜLÖNBSÉG A KÉT IDŐ KÖZÖTT, SZAL A FELADAT BUZISÁG

This post was edited by bajcli on Sep 23 2010 04:32pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 24 2010 12:54am
BUZI MINDENKI!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151617Next
Add Reply New Topic New Poll