Quote (xV1ruSx @ Sep 22 2010 11:15pm)
Ezeknek a feladatoknak ám semmi értelme, csak a tanulók agyát pumpálják tele a sok szeméttel, éljen a pár száz éve változatlan oktatási rendszer

...siralmas ez a topic

Quote (Oberon_os @ Sep 23 2010 10:32pm)
hát mérnök nem, maximum úgy tesz
BME-re jár most olvasom
ennyit a közgazdász fújolásról akkor
Quote (medvehere @ Sep 23 2010 10:33pm)
bocs, tudod, hogy imádlak
amolyan fél viccesen akartam mondani, mert a srác okoskodása kritikán aluli képet fest a fizikatudásáról, amit még egy szociológus sem engedhet meg magának
This post was edited by beni on Sep 23 2010 03:35pm