Quote (Ad4mz @ 15 Aug 2010 22:39)
szerintem nem lehet összehasonlítani a kettőt
Nem is akartam, de mindkettő drokos , és általában ez az a két film amit mindenki látott ilyen témában.
Persze egyik dráma másik meg , nem is tudom :DD
Quote (Aston @ 15 Aug 2010 22:46)
Vannak alap filmek, amiket mindenkinek látni kell meg mittudomén, de ez is olyan dolog, h én pl. Egy Tarantino filmet láttam, a Becstelen Brigantykot és annyi.
Se a Ponyvaregényt, se semmit, mert nincs hozzá energiám

Szerintem jó film ez, barátnőm nagy kedvence, én nem vagyok oda érte.
Ha pár órán keresztü nem tudsz mit kezdeni magaddal, akkor nézzed meg, amúgy le lehet élni nélküle egy teljes értékű életet

lóól lóóól
This post was edited by palacsinta on Aug 15 2010 02:49pm