d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Requiem Egy Alomert
Prev1121314151617Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 15 2010 02:39pm
Quote (palacsinta @ 15 Aug 2010 22:37)
Las Vegasban is drokoznak, azt jobban szeretem.
Nem annyira nyomaszto mint ez :/
Ettől függetlenül persze jo film, jol össze van rakva


szerintem nem lehet összehasonlítani a kettőt
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Aug 15 2010 02:42pm
Quote (Ghostmasterq @ 14 Aug 2010 19:37)
nem láttam még :(


this.
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 15 2010 02:42pm
Quote (Ad4mz @ 15 Aug 2010 22:39)
szerintem nem lehet összehasonlítani a kettőt


Nem is akartam, de mindkettő drokos , és általában ez az a két film amit mindenki látott ilyen témában.
Persze egyik dráma másik meg , nem is tudom :DD


Quote (Aston @ 15 Aug 2010 22:46)
Vannak alap filmek, amiket mindenkinek látni kell meg mittudomén, de ez is olyan dolog, h én pl. Egy Tarantino filmet láttam, a Becstelen Brigantykot és annyi. Se a Ponyvaregényt, se semmit, mert nincs hozzá energiám :huh:
Szerintem jó film ez, barátnőm nagy kedvence, én nem vagyok oda érte.
Ha pár órán keresztü nem tudsz mit kezdeni magaddal, akkor nézzed meg, amúgy le lehet élni nélküle egy teljes értékű életet :thumbsup:



lóól lóóól

This post was edited by palacsinta on Aug 15 2010 02:49pm
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Aug 15 2010 02:46pm
Vannak alap filmek, amiket mindenkinek látni kell meg mittudomén, de ez is olyan dolog, h én pl. Egy Tarantino filmet láttam, a Becstelen Brigantykot és annyi. Se a Ponyvaregényt, se semmit, mert nincs hozzá energiám :huh:
Szerintem jó film ez, barátnőm nagy kedvence, én nem vagyok oda érte.
Ha pár órán keresztü nem tudsz mit kezdeni magaddal, akkor nézzed meg, amúgy le lehet élni nélküle egy teljes értékű életet :thumbsup:
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Aug 15 2010 02:47pm
Quote (Ad4mz @ 15 Aug 2010 21:36)
butabutabutabutabutabutabutabutabutabutabutabutabutabutabutabutabutabuta


this
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 15 2010 02:50pm
Quote (Aston @ Aug 15 2010 09:46pm)
Vannak alap filmek, amiket mindenkinek látni kell meg mittudomén, de ez is olyan dolog, h én pl. Egy Tarantino filmet láttam, a Becstelen Brigantykot és annyi. Se a Ponyvaregényt, se semmit, mert nincs hozzá energiám :huh:
Szerintem jó film ez, barátnőm nagy kedvence, én nem vagyok oda érte.
Ha pár órán keresztü nem tudsz mit kezdeni magaddal, akkor nézzed meg, amúgy le lehet élni nélküle egy teljes értékű életet :thumbsup:


ololol akkor most azonnal töltsed le a ponyvaregenyt (ha tetszett akkor mehet a kill bill is bar nekem az annyira nem jott be)
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Aug 15 2010 02:51pm
Quote (Aston @ 15 Aug 2010 22:46)
Vannak alap filmek, amiket mindenkinek látni kell meg mittudomén, de ez is olyan dolog, h én pl. Egy Tarantino filmet láttam, a Becstelen Brigantykot és annyi. Se a Ponyvaregényt, se semmit, mert nincs hozzá energiám :huh:
Szerintem jó film ez, barátnőm nagy kedvence, én nem vagyok oda érte.
Ha pár órán keresztü nem tudsz mit kezdeni magaddal, akkor nézzed meg, amúgy le lehet élni nélküle egy teljes értékű életet :thumbsup:


Sin City? :D

This post was edited by Eszilard on Aug 15 2010 02:51pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Aug 15 2010 02:57pm
Quote (Eszilard @ 15 Aug 2010 21:51)
Sin City? :D


igazábol az nem tarantino film

bár elég erősen volt hozzá köze.
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 15 2010 02:58pm
Quote (Eszilard @ 15 Aug 2010 22:51)
Sin City? :D


kár hogy azt rodriguez csinálta :/

Akkor már Kutyaszoritoban, 4 Szoba, Alkonyattol Pirkadatig /bár ez is rodrigez aszem / .

This post was edited by palacsinta on Aug 15 2010 02:59pm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 15 2010 03:01pm
Quote (Eszilard @ 15 Aug 2010 22:51)
Sin City? :D


attól függetlenül, hogy nem tarnatino, még midnig a szívem csücske az a film :love:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151617Next
Add Reply New Topic New Poll