Quote (IvOjoGhuRT @ 23 Jun 2010 16:55)
szerintem rohadt fárasztó lehet... ott aztán sehol sincs megállás... ha piát ha kaját árulsz vagy bármit csinálsz, egész nap tömegével vannak... egy buzi percre nem tudsz leülni
de tény, rengeteg ember és ezer minden más előnye van
de geci állat embereket láthatok, az tetszene