d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev11213141516381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2010 05:13am
Quote (Zkilla @ 7 Aug 2010 12:10)
de en a lvl 70es szornyeket sem birom megolni szinte. leveszi 1 db az egesz eletem. semmi cucc nincs
ugyhogy tutti nem tudom megcsinalni...

E: es amugy mi ertelme lvl 71utan fejlodni ha mq utan ugyis ujra 1-es szintu lesz a kari?


nemtom catacombban mennyire van most party de probald be azt 1 ora alatt csak behozod az utso levelt
mq után már nem igazán éri meg szintezni, régebben volt jo mikor még jobban droppolt.
egyébként +1 stat point többet ér szerintem /ugye azt kapod ha nem sikerül az mqd/
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Aug 7 2010 05:20am
Quote (palacsinta @ 7 Aug 2010 12:13)
nemtom catacombban mennyire van most party de probald be azt 1 ora alatt csak behozod az utso levelt
mq után már nem igazán éri meg szintezni, régebben volt jo mikor még jobban droppolt.
egyébként +1 stat point többet ér szerintem /ugye azt kapod ha nem sikerül az mqd/


eddig is catacombakbol eltem meg, csak azthittme lvl 70eleg mqhoz es leaveltem a partyt...
na mind1 majd este megoldom.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Aug 7 2010 07:51am
Quote (Zkilla @ 7 Aug 2010 13:20)
eddig is catacombakbol eltem meg, csak azthittme lvl 70eleg mqhoz es leaveltem a partyt...
na mind1 majd este megoldom.


Szerethetnek ha 70-esen kilépsz a csapatból. ^^
Még 71-esen is illik bevárni a többieket.
gl
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,097.41
Trader: Trusted
Aug 7 2010 09:33am
Quote (Zkilla @ 7 Aug 2010 13:20)
eddig is catacombakbol eltem meg, csak azthittme lvl 70eleg mqhoz es leaveltem a partyt...
na mind1 majd este megoldom.


Jahh... a catacombs az 1 csapatjáték... van még mit tanulnod erről a gameről. :P

Nah de majd belerázódsz, aztán sok sikert a kövikhez is! :)

Ha meg komolyan gondolod a gamet és hosszabbtávra tervezel, akkor szerintem szívesen látunk az SD-ben is... ^^
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Aug 7 2010 03:57pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 7 Aug 2010 16:33)
Jahh... a catacombs az 1 csapatjáték... van még mit tanulnod erről a gameről. :P

Nah de majd belerázódsz, aztán sok sikert a kövikhez is! :)

Ha meg komolyan gondolod a gamet és hosszabbtávra tervezel, akkor szerintem szívesen látunk az SD-ben is... ^^


most munka mellett normalis jatekra nincs sok idom, szoval hosszabb tavra is jo lenne, de nem valoszinu, hogy osszejon, mert fg nelkul eleg szivas volt igyis...
amugy meg rajtam kivul 1db lvl 70 volt meg a tobbiek mar megovltak, szoval nem hagytam ot oket annyira a katakombaban^^


This post was edited by Zkilla on Aug 7 2010 03:57pm
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Aug 7 2010 11:32pm
Sziasztok!

Esett 1 axe 45enhanced effectel, mennyiért tudnám én ezt nagyjából eladni ?
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Aug 8 2010 01:28am
Quote (LindaPpP @ 8 Aug 2010 07:32)
Sziasztok!

Esett 1 axe 45enhanced effectel, mennyiért tudnám én ezt nagyjából eladni ?


1fg max.

Sajnos már nem érnek az ilyenek sokat. a 60 ee lenne rajta akkor kb 60-80 fg ha találsz rá vevőt.
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Aug 8 2010 01:35am
Quote (Ateec @ Aug 8 2010 09:28am)
1fg max.

Sajnos már nem érnek az ilyenek sokat. a 60 ee lenne rajta akkor kb 60-80 fg ha találsz rá vevőt.


ah.. köszönöm szépen az infot = ]
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Aug 8 2010 03:18am
Háát... lvl 35ig elszenvedtem magam arénában de engem nem nagyon fogott meg ez a játék :(
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Aug 8 2010 11:40am
first mq fail...
nem jo kulcsot valasztottam :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev11213141516381Next
Closed New Topic New Poll