Quote (Zkilla @ 7 Aug 2010 13:20)
eddig is catacombakbol eltem meg, csak azthittme lvl 70eleg mqhoz es leaveltem a partyt...
na mind1 majd este megoldom.
Jahh... a catacombs az 1 csapatjáték... van még mit tanulnod erről a gameről.

Nah de majd belerázódsz, aztán sok sikert a kövikhez is!

Ha meg komolyan gondolod a gamet és hosszabbtávra tervezel, akkor szerintem szívesen látunk az SD-ben is... ^^