Quote (JS_Bach @ Jun 21 2010 08:48pm)
amugy gey kis sminket nyomathatnál legalább
sönci tudja mi kell a fiúknak :DDD
Quote (Szuzsika @ Jun 21 2010 08:49pm)
minek? hogy 30 éves koromra aszalt szilva legyen az arcom?
nn thx. max ha valami jeles esemény van.
áh
einyre bunkó nem leszek
Quote (zenebuddhizmus @ Jun 21 2010 08:50pm)
ja
végülis 1x éves korodban is elég aszalt
minek
This post was edited by aLexXx2 on Jun 21 2010 01:51pm