d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1121314151665Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2010 07:14am
Quote (laller99 @ May 30 2010 02:05pm)
predi


ennyit a "versenyről"
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2010 07:15am
soklesz itt a cicabaal.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
May 30 2010 07:16am
Cicabaal™ > hunsub

nuff said!
Member
Posts: 10,026
Joined: Apr 19 2006
Gold: 23,390.50
May 30 2010 07:18am
Quote (Anamy @ 30 May 2010 15:09)
röviden megindoklod miért rá szavaztál ?



igen


Nos kérlek szépen

Egyedül az övé tűnik ki a sok sablonos sig közül. Ezáltal az övé a legegyedibb. Ennyi:)
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
May 30 2010 07:19am
Quote (laller99 @ 30 May 2010 15:18)
Nos kérlek szépen

Egyedül az övé tűnik ki a sok sablonos sig közül. Ezáltal az övé a legegyedibb. Ennyi:)


Te is kitűnsz, csak nem a sablonosságoddal.
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 30 2010 07:19am
Quote (laller99 @ 30 May 2010 14:18)
Nos kérlek szépen

Egyedül az övé tűnik ki a sok sablonos sig közül. Ezáltal az övé a legegyedibb. Ennyi:)


mindent értek , habár nem feltételezem , hogy akár 1 darab siget is megnéztél volna 1 másodpercél tovább . De teljes mértékben egyetértek veled
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 30 2010 07:24am
[x] olilyé
Member
Posts: 10,026
Joined: Apr 19 2006
Gold: 23,390.50
May 30 2010 07:26am
Quote (Anamy @ 30 May 2010 15:19)
mindent értek , habár nem feltételezem , hogy akár 1 darab siget is megnéztél volna 1 másodpercél tovább . De teljes mértékben egyetértek veled


Mivel kb mind ugyanolyan így elég volt lefele görgetnem az egerentyűt, míg eccer csak hopp!! Megakadt a szemem a Predi sigen
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 30 2010 07:27am
Quote (laller99 @ 30 May 2010 14:18)
Nos kérlek szépen

Egyedül az övé tűnik ki a sok sablonos sig közül. Ezáltal az övé a legegyedibb. Ennyi:)


ennyi erővel kismillió egyedi sig van és a szépség kétlem h az ilyen fajta egyediségről szólna...

a két fejű nő is kurva egyedi de mégse lesz szépségkirálynő....

Quote (laller99 @ 30 May 2010 14:26)
Mivel kb mind ugyanolyan így elég volt lefele görgetnem az egerentyűt, míg eccer csak hopp!! Megakadt a szemem a Predi sigen


nah menjél már el a jó büdös picsába a hülye szövegeddel együtt...

legalább felvállalnád, hogy mert haver ezért szavazol rá

This post was edited by IvOjoGhuRT on May 30 2010 07:28am
Member
Posts: 15,133
Joined: Mar 27 2006
Gold: 1,115.11
May 30 2010 07:28am
[x] Predi ofc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151665Next
Add Reply New Topic New Poll