☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny > Ez Még Csak A Casting! :)
Prev
1
12
13
14
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2708
Replies: 137
Track Topic
Fezmin
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold
:
35,050.00
Trader:
Trusted
#131
May 29 2010 02:54pm
Quote (bbaallaaggee @ May 29 2010 09:50pm)
FFFFFFFFFFFUUUUUUUUU én nem vagyok neked elég rangos? lukszuskurva teeee :DD
Senki se vegye magára, tudjátok, hogy értettem!
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#132
May 29 2010 02:54pm
Quote (Fezmin @ 29 May 2010 22:54)
Senki se vegye magára, tudjátok, hogy értettem!
tudjuk tudjuk
szeretünk ám
e: nem vagyok buzi
This post was edited by bbaallaaggee on May 29 2010 02:54pm
Imdeth
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold
:
25.00
Warn: 40%
#133
May 29 2010 02:55pm
Quote (bbaallaaggee @ 29 May 2010 21:54)
:hug: :hug: tudjuk tudjuk
szeretünk ám
e: nem vagyok buzi
let's make out bro, no homo
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#134
May 29 2010 02:56pm
Quote (Imdeth @ 29 May 2010 22:55)
let's make out bro, no homo
no. u mad? come at me bro!
Imdeth
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold
:
25.00
Warn: 40%
#135
May 29 2010 02:57pm
Quote (bbaallaaggee @ 29 May 2010 21:56)
no. u mad? come at me bro!
u mad? u mad! come at me bro! come at me!
Fezmin
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold
:
35,050.00
Trader:
Trusted
#136
May 29 2010 03:19pm
Lassan itt az idő, és véget ér a casting.
Ha valaki még szeretne nevezni most tegye meg!
Fezmin
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold
:
35,050.00
Trader:
Trusted
#137
May 29 2010 04:02pm
A nevezés lezárult!
Tessék menni szavazni!
InfamousMythos
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold
:
23,221.48
#138
May 29 2010 06:16pm
Quote (banyek @ 29 May 2010 20:50)
iigen, de meg kell keresnem xcf formában, nemsokára postolom stickybe, vagy pm-ben
lavcsi lavcsi
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
12
13
14
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact