d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny > Ez Még Csak A Casting! :)
Prev1121314
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 29 2010 02:54pm
Quote (bbaallaaggee @ May 29 2010 09:50pm)
FFFFFFFFFFFUUUUUUUUU én nem vagyok neked elég rangos? lukszuskurva teeee :DD


Senki se vegye magára, tudjátok, hogy értettem! :rolleyes:
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 29 2010 02:54pm
Quote (Fezmin @ 29 May 2010 22:54)
Senki se vegye magára, tudjátok, hogy értettem!  :rolleyes:


:hug: :hug: tudjuk tudjuk

szeretünk ám :)

e: nem vagyok buzi

This post was edited by bbaallaaggee on May 29 2010 02:54pm
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
May 29 2010 02:55pm
Quote (bbaallaaggee @ 29 May 2010 21:54)
:hug:  :hug:  tudjuk tudjuk

szeretünk ám :)

e: nem vagyok buzi



let's make out bro, no homo
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 29 2010 02:56pm
Quote (Imdeth @ 29 May 2010 22:55)
let's make out bro, no homo


no. u mad? come at me bro!
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
May 29 2010 02:57pm
Quote (bbaallaaggee @ 29 May 2010 21:56)
no. u mad? come at me bro!


u mad? u mad! come at me bro! come at me!
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 29 2010 03:19pm
Lassan itt az idő, és véget ér a casting. :) Ha valaki még szeretne nevezni most tegye meg! :)
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 29 2010 04:02pm
A nevezés lezárult! :)

Tessék menni szavazni! :)
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
May 29 2010 06:16pm
Quote (banyek @ 29 May 2010 20:50)
iigen, de meg kell keresnem xcf formában, nemsokára postolom stickybe, vagy pm-ben ;)


lavcsi lavcsi :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314
Add Reply New Topic New Poll