d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Alap Filmek ~
Prev1121314151618Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Mar 15 2010 02:09pm
Quote (Vismajor @ 15 Mar 2010 20:59)
Igazából nem tudom megmagyarázni. Annyira új, hogy még meg sem nézhettem annyiszor, hogy nálam alapfilm legyen. Nálam az alapfilm fogalma kb az, amit tucatszor megnéznék egymás után, kb évente 2-3x megnézem, és már egy ideje a polcon van. Bár lehet, hogy failkodom, vagy ez tök szubjektív,v agy mitudomén


hát van benne valami...

de nekem mondjuk az számít alapfilmek amit ha megnézek legelőször, akkor így
nemtudom megmondani milyen érzésem van tőle

ennél értelmesebben nem tudom leírni most
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Mar 18 2010 01:04pm
Quote (ElCapitano @ 14 Mar 2010 11:28)
Viszont a Harcosok Klubját én 14 éves korába tuti meg fogom nézetni a fiammal.


nem értettem annak a filmnek a lényegét

nem láttam, h írta volna valaki a hannibal filmeket, bárányok hallgatnak, vörös sárkány, hannibala kannibál, hannibal ébredése
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 18 2010 01:13pm
Quote (Nerz8 @ 13 Mar 2010 16:48)
szerintem súlyos károkat okozna, ha mindenkinek meg kéne néznie a transformerst.


mer az egy hígfos
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 18 2010 01:16pm
Quote (Oberon_os @ 18 Mar 2010 20:13)
mer az egy hígfos


így van.

amúgy megnéztem az amerikai szépséget. nem volt rossz film, de azért nem ájultam el tőle. lehet közrejátszik az is, hogy szinkronnal néztem...

Banned
Posts: 9,739
Joined: Apr 11 2007
Gold: 4,646.10
Mar 18 2010 01:34pm
Quote (kemiii1338 @ 18 Mar 2010 20:04)
nem értettem annak a filmnek a lényegét

nem láttam, h írta volna valaki a hannibal filmeket, bárányok hallgatnak, vörös sárkány, hannibala kannibál, hannibal ébredése


jolvan kem :)
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 18 2010 01:38pm
Quote (pellacini @ 18 Mar 2010 20:34)
jolvan kem :)


pedig azok közül a bárányok hallgatnak tényleg alap filmnek tekinthetők.

Bár, itt sztem alapvető probléma van az alapfilm meghatározásánál, ahogy elnéztem.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 18 2010 01:42pm
Quote (Oberon_os @ 18 Mar 2010 20:38)
pedig azok közül a bárányok hallgatnak tényleg alap filmnek tekinthetők.

Bár, itt sztem alapvető probléma van az alapfilm meghatározásánál, ahogy elnéztem.


igen a többi rész azért már annyira nem volt jo

Banned
Posts: 9,739
Joined: Apr 11 2007
Gold: 4,646.10
Mar 18 2010 01:43pm
Quote (Oberon_os @ 18 Mar 2010 20:38)
pedig azok közül a bárányok hallgatnak tényleg alap filmnek tekinthetők.

Bár, itt sztem alapvető probléma van az alapfilm meghatározásánál, ahogy elnéztem.


nem is az jart a fejemben mikor postoltam, hanem a harcosok klubbjara vonatkozo reszre gondoltam inakbb : D
az osszes hannibalos alapfilm termeszetesen.

bar ahogy latom felsoroltak itt par olyat is ami inkabb abba a regebbi topikba illene, amibe direkt olyan filmcimek kerultek amit nem ajanlassz masoknak 8D
hunsubon filmes topikot nyitni autofail
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 18 2010 01:44pm
Quote (Inakwo @ 18 Mar 2010 21:42)
igen a többi rész azért már annyira nem volt jo


a vörös sárkány kurva jó könyvben
Banned
Posts: 9,739
Joined: Apr 11 2007
Gold: 4,646.10
Mar 18 2010 01:46pm
Quote (Ad4mz @ 18 Mar 2010 20:44)
a vörös sárkány kurva jó könyvben


szerintem filmben pont az a legrosszabb kozuluk
bar lehet csak azert gondolom igy, mert abban pont nem hannibal tevekenykedik, o csak bortonben van :/
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151618Next
Add Reply New Topic New Poll