Quote (Vismajor @ 15 Mar 2010 20:59)
Igazából nem tudom megmagyarázni. Annyira új, hogy még meg sem nézhettem annyiszor, hogy nálam alapfilm legyen. Nálam az alapfilm fogalma kb az, amit tucatszor megnéznék egymás után, kb évente 2-3x megnézem, és már egy ideje a polcon van. Bár lehet, hogy failkodom, vagy ez tök szubjektív,v agy mitudomén
hát van benne valami...
de nekem mondjuk az számít alapfilmek amit ha megnézek legelőször, akkor így
nemtudom megmondani milyen érzésem van tőle
ennél értelmesebben nem tudom leírni most