d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Zaklatnak A Lányok > Myvipen
Prev112131415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 24 2010 01:45pm
Quote (sunnymarcell @ 24 Jan 2010 20:43)
bizony.

soon tt m8


tegnap nem vágták el a netkábelt???? :(
Member
Posts: 15,840
Joined: Jan 22 2010
Gold: 2,405.00
Jan 24 2010 01:56pm
lól
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 24 2010 01:56pm
last

2 Members: Ad4mz, Lajo
gyerünkmár

This post was edited by Ad4mz on Jan 24 2010 01:57pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 24 2010 01:57pm
Quote (Ad4mz @ 24 Jan 2010 20:56)
last


Not.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 24 2010 01:57pm
Quote (Genthor @ 24 Jan 2010 21:57)
Not.


ne szpammolj, nem lesz így meg a tt
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 24 2010 01:57pm
Quote (Ad4mz @ 24 Jan 2010 20:57)
ne szpammolj, nem lesz így meg a tt


:(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 24 2010 02:16pm
Quote (banyek @ 24 Jan 2010 20:45)
tegnap nem vágták el a netkábelt???? :(


a torkát vágták volna már inkább el
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jan 24 2010 02:18pm
Quote (banyek @ Jan 24 2010 08:45pm)
tegnap nem vágták el a netkábelt???? :(


nem

de ha elvágták volna, van még 50 netkábel
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 24 2010 02:20pm
Quote (sunnymarcell @ 24 Jan 2010 21:18)
nem

de ha elvágták volna, van még 50 netkábel


harapd el vagy csinálj vele valamit,ha kell mind az 50-et semmisítsd meg,lehetetlenítsd el magad az online világtól.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 24 2010 02:21pm
Quote (banyek @ 24 Jan 2010 22:20)
harapd el vagy csinálj vele valamit,ha kell mind az 50-et semmisítsd meg,lehetetlenítsd el magad az online világtól.


Go Back To Magyar Topic List
Prev112131415Next
Add Reply New Topic New Poll