Quote (kriza @ 13 Dec 2009 08:49)
latom jol megy a magyar
Nincs baj, mért vagy szomorú?
Nincs baj, mért vagy olyan keserű? (olyan keserű)
De persze nem olyan egyszerű velem.
Nincs baj, mért vagy szomorú?
Nincs baj, mért vagy olyan keserű? (olyan keserű)