Quote (Klontar @ Feb 25 2010 05:40pm)
3jegyü ms-el már nem érdemes, az tuti.
bár mondjuk mostani csatlakozáshoz 3,6 Mbps-t ír. :'D
ha jönne 300al a frissítés akkor még jó is lenne... de még csak 25%-nál van...
asszem megszakítom és hagyom a francba...
még pár hónap és lesz rendes angol hurkanetem. :C