d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quakelive Topic > -mert Ennek Meg Nincs-
Prev1121314151655Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 25 2010 11:21am
Quote (Klontar @ 25 Feb 2010 17:47)
Valakinek van kedve most letolni pár meccset?
burgonya + én már vagyunk


net bant :/
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 25 2010 11:28am
érdemes vodafone mobilnettel nekifogni?:S
köszi a helpet előre is.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 25 2010 11:40am
Quote (uberpro123 @ 25 Feb 2010 18:28)
érdemes vodafone mobilnettel nekifogni?:S
köszi a helpet előre is.


3jegyü ms-el már nem érdemes, az tuti.
Banned
Posts: 225
Joined: Jan 14 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 25 2010 11:42am
macska
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 25 2010 11:49am
Quote (Klontar @ Feb 25 2010 05:40pm)
3jegyü ms-el már nem érdemes, az tuti.


bár mondjuk mostani csatlakozáshoz 3,6 Mbps-t ír. :'D
ha jönne 300al a frissítés akkor még jó is lenne... de még csak 25%-nál van...
asszem megszakítom és hagyom a francba...
még pár hónap és lesz rendes angol hurkanetem. :C
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Feb 25 2010 11:51am
Quote (talicska @ Feb 25 2010 06:42pm)
macska


tapír
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 25 2010 11:59am
valaki gém?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 25 2010 12:06pm
Quote (lacketto @ Feb 25 2010 05:59pm)
valaki gém?


szaladj már át nekem gyömrőre vmi fasza mobilnettel ami még jó is. :'D
o 2.64fg
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 25 2010 12:08pm
Quote (uberpro123 @ Feb 25 2010 07:06pm)
szaladj már át nekem gyömrőre vmi fasza mobilnettel ami még jó is. :'D
o 2.64fg


nem jó ha kihúzom a lankábelt? talán a községhatárig kiér :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 25 2010 12:09pm
Quote (lacketto @ Feb 25 2010 06:08pm)
nem jó ha kihúzom a lankábelt? talán a községhatárig kiér :D


viszem a laptopot. xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151655Next
Add Reply New Topic New Poll