d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > =)
Prev1121314151620Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Sep 10 2009 01:03pm
Quote (Psyclon @ Thu, Sep 10 2009, 07:02pm)
úgye?


1postos epicfail :|
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 10 2009 01:04pm
Quote (Vismajor @ Thu, 10 Sep 2009, 21:03)
Mármint igénytelen, mert tele van félregépelésekkel, vagy igénytelen, mert tartalmilag és stilisztikailag nulla?


a tartalmáig örülök, ha nagy nehezen elküzdöm magam...
volt pár, amit tényleg hagytam már a francba, mert tökre úgy nézett ki, mintha a faszcsapkodással gépelted volna be :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 01:05pm
Quote (Vismajor @ Thu, 10 Sep 2009, 21:03)
Mármint igénytelen, mert tele van félregépelésekkel, vagy igénytelen, mert tartalmilag és stilisztikailag nulla?


Quote (Vismajor @ Thu, 10 Sep 2009, 20:58)
Ez bizony true
De nekem a helyesírásom nem rossz, én FÉLREGÉPELEK!
Sose írnék olyat, hogy külömben, vagy de viszont, hasonló, ellenben azt, hogy férlegéplek simán.
Nade most ez tényleg selfown lett kicsit.


kicsit furan fogalmazos es szar a szohasznalatod. kenyelmetlen es kellemetlen igy olvasni, h a sok minden egyebkent egyszavas szo helyett irok vmi raj netkifejezest...
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 10 2009 01:06pm
Quote (bajcli @ Thu, Sep 10 2009, 08:04pm)
a tartalmáig örülök, ha nagy nehezen elküzdöm magam...
volt pár, amit tényleg hagytam már a francba, mert tökre úgy nézett ki, mintha a faszcsapkodással gépelted volna be :D


hát igen, baromi gyorsan gépelek, de nem gyorsíró iskolában tanultam meg, hanem autodidakta módon, úgyhogy tudok érdekes dolgokat írni, az biztos... De mostanában nem vagyok lusta kicsit odafigyelni arra, hogy ne írjak teljesen random dolgokat ~~
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 01:07pm
Quote (GoreKnight9 @ Thu, 10 Sep 2009, 21:03)
cp most nem azert de ezert en mar reg bekaptam a tizest jolenne abbahagyni
bar lehet engem reportolt valami fasztestu


???

most kb 32 ev utan elsutottem egy kis utalast arra h regen te egesz jol ossze tudtal beggelni kis fgt. nem bantottalak vele, ezen ne sertodj meg. sztem kicsit mosolygosan vicces is volt... btw adj 1450 fgt.
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Sep 10 2009 01:07pm
donoljatok már omg.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 10 2009 01:08pm
Quote (CyberPunk666 @ Thu, Sep 10 2009, 08:07pm)
???

most kb 32 ev utan elsutottem egy kis utalast arra h regen te egesz jol ossze tudtal beggelni kis fgt. nem bantottalak vele, ezen ne sertodj meg. sztem kicsit mosolygosan vicces is volt... btw adj 1450 fgt.


Ne azzal foglalkozz
Inkább mondd meg, hogy ez mit jelent
Quote (CyberPunk666 @ Thu, Sep 10 2009, 08:05pm)
kicsit furan fogalmazos es szar a szohasznalatod. kenyelmetlen es kellemetlen igy olvasni, h a sok minden egyebkent egyszavas szo helyett irok vmi raj netkifejezest...


mert nem értem
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Sep 10 2009 01:08pm
amúgy a beépített helyesírás ellenőrzők korában ez már nem olyan gáz, ha gyorsan is akarsz postolni, beszarod gyorsan azt utána editeled az aláhúzottakat.


edit: demonstráltam

This post was edited by Imdeth on Sep 10 2009 01:08pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 10 2009 01:08pm
Quote (CyberPunk666 @ Thu, 10 Sep 2009, 21:07)
???

most kb 32 ev utan elsutottem egy kis utalast arra h regen te egesz jol ossze tudtal beggelni kis fgt. nem bantottalak vele, ezen ne sertodj meg. sztem kicsit mosolygosan vicces is volt... btw adj 1450 fgt.


a spamrol volt szo en a vsgsztorit leszarom nagyivbe :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 10 2009 01:09pm
Quote (GoreKnight9 @ Thu, 10 Sep 2009, 21:08)
a spamrol volt szo en a vsgsztorit leszarom nagyivbe :D


ki az a vsg?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151620Next
Closed New Topic New Poll