Quote (Vismajor @ Thu, 10 Sep 2009, 21:03)
Mármint igénytelen, mert tele van félregépelésekkel, vagy igénytelen, mert tartalmilag és stilisztikailag nulla?
Quote (Vismajor @ Thu, 10 Sep 2009, 20:58)
Ez bizony true
De nekem a helyesírásom nem rossz, én FÉLREGÉPELEK!
Sose írnék olyat, hogy külömben, vagy de viszont, hasonló, ellenben azt, hogy férlegéplek simán.
Nade most ez tényleg selfown lett kicsit.
kicsit furan fogalmazos es szar a szohasznalatod. kenyelmetlen es kellemetlen igy olvasni, h a sok minden egyebkent egyszavas szo helyett irok vmi raj netkifejezest...