d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Joey > Redbold Lol Rofl
Prev11213141516Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Sep 2 2009 04:53am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, Sep 2 2009, 12:49pm)
ez azert lehet mert a sorciknak 1.4k-1.7k korul van az eletuk


es ebben mi a meglepo? :D
14xxlifeja volt orberednek az 2*600+meg 1 ow
elvileg akkor neked van igazad, es ugyanennyit sebzett kb a barb low dmgvel is meg ma dmgvel is

Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, Sep 2 2009, 12:51pm)
hat most nem fogom visszakeresni vsg azon postjat ahol megmondta hogy az ow bizony 1.2kt sebez (bvb topikban volt valahol)
de itt meg csak nem is 1.2kt ir egyebkent, hanem 13xx + valamennyi + valamennyii, nem nezem most meg, a modositas is csak a harmadik tagban szerepel


ha editeled a masikat is eszreveszem am :DDD

Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Sep 2 2009 05:28am
Quote (Anarkin @ Wed, 2 Sep 2009, 09:47)
Vádaskodást nem nagyon láttam



Ha nekem valaki ezt mondaná, akkor azt mondanám hogy "kkthxbai, majd checkolom" -- nézzétek meg Joey hogy reagált rá...



Mert keresők aztán igazán relevánsok ebben a tekintetben

Mennyi ias kell amának google szerint? :D Mind tudjuk hogy mit fog kidobni a legtöbb oldal, és hogy az nem igaz


Frissítsd magadban a vádaskodás definícióját.
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 2 2009 05:37am
Quote (Calypsol @ Wed, Sep 2 2009, 12:28pm)
Frissítsd magadban a vádaskodás definícióját.


nem vadoltam senkit, megmondtam, hogy rossz az a keplet, ami ott van, azert mert rossz, ugyhogy, nincs mit rajta magyarazni, meg bizonyitani, azert van igy, mert diablonak is ket szarva van, tehat tudom ajanlani hogy
Quote (Calypsol @ Wed, Sep 2 2009, 12:28pm)
Frissítsd magadban a vádaskodás definícióját.
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 2 2009 05:38am
tudtatok h az ow psn sebzesnek szamolja a game és igy hat ra a psn res ? szal lehet h 0-ás meg 75-ös ressel van eltérés
(nem neztem meg a joeys képletet szal lehet ez is benen van ^^ )

This post was edited by sondor on Sep 2 2009 05:39am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 2 2009 05:41am
Quote (sondor @ Wed, Sep 2 2009, 12:38pm)
tudtatok h az ow psn sebzesnek szamolja a game és igy hat ra a psn res ? szal lehet h 0-ás meg 75-ös ressel van eltérés
(nem neztem meg a joeys képletet szal lehet ez is benen van ^^ )


Semmilyen resist nem hat rá. Egyedül a repilife módosítja a hatását.
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 2 2009 05:41am
Quote (-joey- @ Wed, Sep 2 2009, 11:41am)
Semmilyen resist nem hat rá. Egyedül a repilife módosítja a hatását.


akkor en olvastam rossz helyen :S
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Sep 2 2009 05:41am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, 2 Sep 2009, 13:37)
nem vadoltam senkit, megmondtam, hogy rossz az a keplet, ami ott van, azert mert rossz, ugyhogy, nincs mit rajta magyarazni, meg bizonyitani, azert van igy, mert diablonak is ket szarva van, tehat tudom ajanlani hogy


Ezek aztán a kőkemény érvek. :D Neked meg nincs nagylábujjad. Azért nincs, mert nincs, nincs mit magyarázni, meg bizonyítani, azért van így, mert Andarielnek is két melle van.
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Sep 2 2009 05:44am
Quote (sondor @ Wed, Sep 2 2009, 01:41pm)
akkor en olvastam rossz helyen :S


lol sonci ezt honnan szedted? :D
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 2 2009 05:45am
Quote (kemiii1338 @ Wed, Sep 2 2009, 11:44am)
lol sonci ezt honnan szedted? :D


ize d2 rovatbol ^^ ami meg a PC gurus cdken volt ~~
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 2 2009 05:48am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, 1 Sep 2009, 00:06)
rosszul van az ow szamitas az oldaladon
nincsmit


Quote (Calypsol @ Wed, 2 Sep 2009, 13:28)
Frissítsd magadban a vádaskodás definícióját.


Hi Cal!

Rosszul működik a multkor postolt WinMO-s progidban a timer
Nincsmit


Ezzel én most megvádoltalak ?

Örültél, hogy szóltam a hibáról ?

( nem töltöttem le, csak példa volt )



Quote (-joey- @ Wed, 2 Sep 2009, 13:51)
Nem olvastad el rendesen a topicot és nem ismered a hátteret.

Nincs mit.


Hát már hogyne olvastam volna el ^^

Velem ellentétben Te viszont egyik postomra sem reagáltál csak mellébeszéltél

This post was edited by Anarkin on Sep 2 2009 05:54am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11213141516Next
Add Reply New Topic New Poll