Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, 1 Sep 2009, 00:06)
rosszul van az ow szamitas az oldaladon
nincsmit
Quote (Calypsol @ Wed, 2 Sep 2009, 13:28)
Frissítsd magadban a vádaskodás definícióját.
Hi Cal!
Rosszul működik a multkor postolt WinMO-s progidban a timer
Nincsmit
Ezzel én most megvádoltalak ?
Örültél, hogy szóltam a hibáról ?
( nem töltöttem le, csak példa volt )
Quote (-joey- @ Wed, 2 Sep 2009, 13:51)
Nem olvastad el rendesen a topicot és nem ismered a hátteret.
Nincs mit.
Hát már hogyne olvastam volna el ^^
Velem ellentétben Te viszont egyik postomra sem reagáltál csak mellébeszéltél
This post was edited by Anarkin on Sep 2 2009 05:54am