d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1121314151658Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 24 2009 02:27pm
Quote (xGurke @ Sun, May 24 2009, 08:26pm)
most olit jáccottam


buta patkány :(
mesh :c
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2009 02:27pm
Quote (Moonflow @ Sun, May 24 2009, 08:20pm)
Az a nyuszomuszo ugy nezem sose fogja abbahagyni. Meg akkor is rag, mikor te offline vagy, csak te nem tudsz rola! :D



Varhato volt, most elkezdi, de amikor elkezdem szidni, akkor meg neki all feljebb, es minden szirszarert reportolgat, mer maskepp nem tud kibonatkozni.
Szanalmas.


KIAFASZ REPORTOLT? XD
Mert én nem az biztos ^^
Idiota.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 24 2009 02:27pm
Quote (Imdeth @ Sun, 24 May 2009, 21:26)
TB303 :love:

Az akkora fail hogy már win (hogy mennyire win az kétséges azért)esete.

Szal Roland akart egy igazi basszusgitár hangját utánzó szintit csinálni. Azt elkurták az áramkör  dizájnt és egyáltalán nem hasonlított a basszusgitárhoz a hangja. De pár hippinek megtetszett és lőn mindenféle elktrololz.


Biztos. :D

btw:
Szarabul flémelünk mint egy éve.

This post was edited by ElCapitano on May 24 2009 02:27pm
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 24 2009 02:27pm
Quote (josheide @ Sun, 24 May 2009, 22:25)
mi mi mi ? :O




google'd
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 24 2009 02:27pm
Quote (xGurke @ Sun, May 24 2009, 08:27pm)
KIAFASZ REPORTOLT? XD
Mert én nem az biztos ^^
Idiota.


Quote (inURFace @ Sun, May 24 2009, 08:20pm)
Invalid post specified, or post already reported.
:unsure:


lehet, hogy nem ö...
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 24 2009 02:28pm
Quote (Imdeth @ Sun, 24 May 2009, 22:26)
TB303 :love:

Az akkora fail hogy már win (hogy mennyire win az kétséges azért)esete.

Szal Roland akart egy igazi basszusgitár hangját utánzó szintit csinálni. Azt elkurták az áramkör  dizájnt és egyáltalán nem hasonlított a basszusgitárhoz a hangja. De pár hippinek megtetszett és lőn mindenféle elktrololz.


electrolol :DDDDDD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2009 02:29pm
Quote (sylKE @ Sun, 24 May 2009, 22:27)
lehet, hogy nem ö...


pedig nincs is itt sok wannabe most
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 24 2009 02:29pm
Quote (josheide @ Sun, May 24 2009, 08:29pm)
pedig nincs is itt sok wannabe most


8 Members: sylKE, Ad4mz, Imdeth, Moonflow, Saenchai, dihep, Anamy, xGurke

csak drogos
^_^
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2009 02:29pm
Quote (josheide @ Sun, May 24 2009, 08:29pm)
pedig nincs is itt sok wannabe most


Quote (sylKE @ Sun, May 24 2009, 08:19pm)
20 Members: dihep, ang3l, Floodban, Megas_heroes, Genthor, josheide, inURFace, pauda, ElCapitano, sylKE, Inakwo, Anamy, Winster, szabika, Imdeth, lowxair, TresholdOfUniverse, Paszulyka, BiceBoca, xGurke

ohhi


áh
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 24 2009 02:30pm
Quote (sylKE @ Sun, 24 May 2009, 21:29)
8 Members: sylKE, Ad4mz, Imdeth, Moonflow, Saenchai, dihep, Anamy, xGurke

csak drogos
^_^


ennyi'd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151658Next
Add Reply New Topic New Poll