Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 5 Mar 2009, 20:31)
telleg?

az nem
gazdagtol lopni nem bun, jano megmondta, meg sokan masok is

bar ez talan csak azert volt mert dejv hozzam kepest ugymond szegeny, kitudja
hát te hülye vagy, oda is megírtam, hogy ez megszólítás volt
egyébként meg ezeréves dolgokat hozol fel egyfolytában, miközben van 24k fgd
ha gyűjtenél valamire vagy ilyesmi, akkor megérteném, de így....