d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Beni
Prev1121314151620Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 5 2009 01:31pm
Quote (beni @ Thu, 5 Mar 2009, 20:30)
De miért? : (((((


mert írtam neki, hogy postolta a magánbeszélgetésüket : (((((((
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 5 2009 01:32pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 08:31pm)
telleg? sad.gif



az nem
gazdagtol lopni nem bun, jano megmondta, meg sokan masok is sad.gif bar ez talan csak azert volt mert dejv hozzam kepest ugymond szegeny, kitudja


végülis most kiderült,hogy te tényleg scammer vagy
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 5 2009 01:33pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 5 Mar 2009, 20:31)
telleg? sad.gif



az nem
gazdagtol lopni nem bun, jano megmondta, meg sokan masok is sad.gif bar ez talan csak azert volt mert dejv hozzam kepest ugymond szegeny, kitudja


hát te hülye vagy, oda is megírtam, hogy ez megszólítás volt
egyébként meg ezeréves dolgokat hozol fel egyfolytában, miközben van 24k fgd
ha gyűjtenél valamire vagy ilyesmi, akkor megérteném, de így....
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 01:33pm
Quote (Saenchai @ Thu, Mar 5 2009, 08:32pm)
végülis most kiderült,hogy te tényleg scammer vagy


smile.gif
scammer az te vagy dejvbebi
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 5 2009 01:33pm
Quote (Saenchai @ Thu, Mar 5 2009, 08:32pm)
végülis most kiderült,hogy te tényleg scammer vagy


Yarly. a "befailelsz" érvénybe lép.
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 01:34pm
Quote (Janou @ Thu, Mar 5 2009, 08:33pm)
hát te hülye vagy, oda is megírtam, hogy ez megszólítás volt
egyébként meg ezeréves dolgokat hozol fel egyfolytában, miközben van 24k fgd
ha gyűjtenél valamire vagy ilyesmi, akkor megérteném, de így....


nem csak te mondtad biggrin.gif
alestorm is pl
igen gyujtok valamire, es szuksegem van az fgre sad.gif
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 5 2009 01:34pm
Quote (Janou @ Thu, Mar 5 2009, 08:33pm)
hát te hülye vagy, oda is megírtam, hogy ez megszólítás volt
egyébként meg ezeréves dolgokat hozol fel egyfolytában, miközben van 24k fgd
ha gyűjtenél valamire vagy ilyesmi, akkor megérteném, de így....


Én gyüjtök sad.gif Még 900 fg kell és nem kell több... De hosszú az út addig wacko.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 01:36pm
Quote (Janou @ Thu, Mar 5 2009, 08:31pm)
mert írtam neki, hogy postolta a magánbeszélgetésüket : (((((((


:DDDDDDDDD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 5 2009 01:36pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 08:31pm)

az nem
gazdagtol lopni nem bun, jano megmondta, meg sokan masok is sad.gif bar ez talan csak azert volt mert dejv hozzam kepest ugymond szegeny, kitudja


aha sad.gif

Szóval előbb nézz magadba mielőtt igyekszel mindenkivel megutáltatni magad.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 5 2009 01:38pm
jskpdőas
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151620Next
Closed New Topic New Poll