d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev112131415161046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Feb 3 2009 08:35pm
Quote (cor-angar @ Tue, 3 Feb 2009, 23:56)
éééés vesztettem sad.gif

http://img19.imageshack.us/img19/6888/wc3scrnshot020309225820md3.jpg

na kipróbáltam a trollt

NAGYON imba

ilyen statot még semmivel se tudtam csinálni

gyakorlatilag 3V1 be se volt esélyük ellenem 4  vagy 5V1 az már érdekesebb volt főleg ha creepek is voltak

de a lényeg 1V1 és 2V1 be nagyon sima ügy

igaz ez csak insane AI és egy homanoid sokkal jobban nyomja de sztem akkor is eléggé imba


.59-ben trollra/voidra/sladarra/barathrumra ne vegyel bashert mert nem stackolodik a skilledhez
Trollra egyebkent elég 1 pt, butter és sata
miutan benyomtad a satat az ellenfeleidnek annyi wink.gif
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Feb 4 2009 02:31am
Quote (ikszipszilon @ Tue, 3 Feb 2009, 16:12)
utána harapj bele egy sokhps centa + blademailba ~.~

e/ trollba a permabash volt imba: <


Quote (ikszipszilon @ Tue, 3 Feb 2009, 15:18)
lycan általában disabled hero : | túl imba :~)


Jahogy ja, te megszakerted a dolgokat. Majd a bkb-s pudge-ot en is kiprobalom, mert kb a legszarabb item amit lehet neki venni.
Trollnak bashert a faszlamak raknak/tak. Pont a ranged elonye szall el ha vki rak a basholos skilljere. Mjollnir+bkb kombo vagy satanic+valami dmg sokkal jobb neki mint a basher.
Lycan olyan imba, hogy ha meglatod eltpzel elole. Kb ennyit er, mehet vissza az erdobe farmolgatni..jahogy noob apem 5v5 verpistike1995 jatekaban nem is ismerik a tp-t? Akkor tenyleg geciimba a farkas.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 4 2009 02:43am
Quote (Vismajor @ Tue, Feb 3 2009, 05:10pm)
dotát nem szeressük.


wurf.gif

A dota jó, bár szerintem Footmen Frenzy meg AOS egy fokkal jobb.

AOS kb ugyanez csak 3 csapat van, mindegyikben 3 játékos és ilyen háromszög alakú a pálya ^^
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Feb 4 2009 03:55am
Quote (Sup3RN0Va @ Wed, Feb 4 2009, 03:35am)
.59-ben trollra/voidra/sladarra/barathrumra ne vegyel bashert mert nem stackolodik a skilledhez
Trollra egyebkent elég 1 pt, butter és sata
miutan benyomtad a satat az ellenfeleidnek annyi wink.gif


az mkb ministunja se stackol?
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Feb 4 2009 06:09am
Quote (32rferkipper @ Wed, Feb 4 2009, 08:31am)
Jahogy ja, te megszakerted a dolgokat. Majd a bkb-s pudge-ot en is kiprobalom, mert kb a legszarabb item amit lehet neki venni.
Trollnak bashert a faszlamak raknak/tak. Pont a ranged elonye szall el ha vki rak a basholos skilljere. Mjollnir+bkb kombo vagy satanic+valami dmg sokkal jobb neki mint a basher.
Lycan olyan imba, hogy ha meglatod eltpzel elole. Kb ennyit er, mehet vissza az erdobe farmolgatni..jahogy noob apem 5v5 verpistike1995 jatekaban nem is ismerik a tp-t? Akkor tenyleg geciimba a farkas.


allstarsozom. ott kicsit jobbak játszanak mint kanin te idióta barom. amúgy bkbt funból vettem a végére mert már úgyis win lett és unatkoztam :~)

This post was edited by ikszipszilon on Feb 4 2009 06:14am
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Feb 4 2009 06:48am
Quote (ikszipszilon @ Wed, 4 Feb 2009, 13:09)
allstarsozom. ott kicsit jobbak játszanak mint kanin te idióta barom. amúgy bkbt funból vettem a végére mert már úgyis win lett és unatkoztam :~)


Mondom, hogy kurva nagy szakertoje vagy a temanak biggrin.gif A venos endscreen utan inkabb a kani,de csak ha nem sertelek meg. Te idiota barom :DDF
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 4 2009 07:28am
Quote (Sup3RN0Va @ Wed, Feb 4 2009, 03:35am)
.59-ben trollra/voidra/sladarra/barathrumra ne vegyel bashert mert nem stackolodik a skilledhez
Trollra egyebkent elég 1 pt, butter és sata
miutan benyomtad a satat az ellenfeleidnek annyi wink.gif



szerintem a mjollnir vlagyi kombo ezerszer jobb
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Feb 4 2009 07:55am
Quote (32rferkipper @ Wed, Feb 4 2009, 12:48pm)
Mondom, hogy kurva nagy szakertoje vagy a temanak biggrin.gif A venos endscreen utan inkabb a  kani,de csak ha nem sertelek meg. Te idiota barom :DDF


k kanizz
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Feb 5 2009 05:58am
keresek DOTA-s replay-t 1.21 alá!

akinek van esetleg raktáron vagy esetleg tud oldalt annak megköszönném!

jaa és ne vmi noob fel-alá rohangálást szeretnék látni smile.gif

köszi előre is ( jaa igen vagy ide vagy pm-be küldjétek el, köszi! )
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 5 2009 07:07am
Quote (32rferkipper @ Wed, Feb 4 2009, 09:31am)
Jahogy ja, te megszakerted a dolgokat. Majd a bkb-s pudge-ot en is kiprobalom, mert kb a legszarabb item amit lehet neki venni.
Trollnak bashert a faszlamak raknak/tak. Pont a ranged elonye szall el ha vki rak a basholos skilljere. Mjollnir+bkb kombo vagy satanic+valami dmg sokkal jobb neki mint a basher.
Lycan olyan imba, hogy ha meglatod eltpzel elole. Kb ennyit er, mehet vissza az erdobe farmolgatni..jahogy noob apem 5v5 verpistike1995 jatekaban nem is ismerik a tp-t? Akkor tenyleg geciimba a farkas.


Ez a stílus annyira tipikus a magyar dotások körében... Ettől leszel igazán nagyfiú. Gondolom nem egy bl-en vagy fent flamer/leaver-ként.
Trollnak pedig: 100 hp, armor, ms, dmg, legimbabb bash a jatekban >>>> 600 range (szerintem, és a dotások kb 90%a szerint)
Lycannak az idézett farkasai stunolnak, ergo megszakitják a tp-t...

Mkb ministunja pedig nem szakitja meg az elozo stunt, ha erre gondoltal cor-angar.
Az a stun hat amelyiket eloszor megszerezted a hosnek. (skillbol/itembol) Ezért nem jó csipának a basher, mert a követezö hs egybol megszakitja...
Go Back To Magyar Topic List
Prev112131415161046Next
Add Reply New Topic New Poll