d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev112131415164976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 14 2008 08:04am
Quote (Gyuladze @ Thu, 14 Feb 2008, 14:58)
Én meg selffoundert játszok. smile.gif


akkor mindig 10 szintel lemaradtat talalhatsz csak :/ en meg akkor valtok a szintemnek megfelelore, lenyeges kulonbseg, te azzal tolod max amit en mar lecserelek...

/e sztem eladom mindenem diabloban, es akkor lesz fgm lshez... csak ha m,eghalok akkor se d2 kari se ls xd

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 14 2008 08:04am
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Feb 14 2008 08:04am
aki szeretne valahol kezdeni egy karit és kellenek neki a cuccaim pmeljen smile.gif

This post was edited by Bazsa7 on Feb 14 2008 08:04am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 14 2008 08:05am
Quote (Bazsa7 @ Thu, 14 Feb 2008, 15:04)
aki szeretne valahol kezdeni egy karit és kellenek neki a cuaaim pmeljen smile.gif


sry de egy 1fgert lehet mar jobbakat venni biggrin.gif
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Feb 14 2008 08:15am
Quote (CyberPunk666 @ Thu, 14 Feb 2008, 15:04)
akkor mindig 10 szintel lemaradtat talalhatsz csak :/ en meg akkor valtok a szintemnek megfelelore, lenyeges kulonbseg, te azzal tolod max amit en mar lecserelek...

/e sztem eladom mindenem diabloban, es akkor lesz fgm lshez... csak ha m,eghalok akkor se d2 kari se ls xd


Mondj újat! biggrin.gif De így sokkal poénosabb, amikor lvl 30-on kellett a HC barbom rerollozni, mert nem esett neki Tier VI. fegyó, csak egy dagger. smile.gif
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 14 2008 08:36am
Quote (CyberPunk666 @ Thu, Feb 14 2008, 03:05pm)
sry de egy 1fgert lehet mar jobbakat venni biggrin.gif


biggrin.gif hát kb, én azokat fel sem tenném MP-re kb ^^
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Feb 14 2008 08:40am
Quote (beni @ Thu, Feb 14 2008, 03:36pm)
biggrin.gif hát kb, én azokat fel sem tenném MP-re kb ^^


ilyeneket vesznek meg 3 fg-ért ^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 14 2008 08:42am
Quote (Bazsa7 @ Thu, Feb 14 2008, 03:40pm)
ilyeneket vesznek meg 3 fg-ért ^^


komoly? ^^

Mystical copper axe
Damage: 15 to 18
+5% Enhanced Effect
+3 Dexterity
+1 to 1 Magic per Combat Round

Ezt én felraknám 1fg ért ott rohadna el MP-n. Még HC-ban sem kellett senkinek kb.
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Feb 14 2008 08:46am
Quote (beni @ Thu, Feb 14 2008, 03:42pm)
komoly? ^^

Mystical copper axe
Damage: 15 to 18
+5% Enhanced Effect
+3 Dexterity
+1 to 1 Magic per Combat Round

Ezt én felraknám 1fg ért ott rohadna el MP-n. Még HC-ban sem kellett senkinek kb.


ez a legjobb cuccom xD ennél tudod hányszor rosszabbakat raktam fel 3-ért? ^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 14 2008 08:48am
Quote (Bazsa7 @ Thu, Feb 14 2008, 03:46pm)
ez a legjobb cuccom xD  ennél tudod hányszor rosszabbakat raktam fel 3-ért? ^^


Ott van a brozn sword, ami level 0-ás szintén és sokkal jobban sebez

bronze sword
Damage: 5 to 50
(Str: 72 a karimon)

Ez kicsit jobb mint a copper axe ^^

Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Feb 14 2008 08:50am
Quote (beni @ Thu, 14 Feb 2008, 15:48)
Ott van a brozn sword, ami level 0-ás szintén és sokkal jobban sebez

bronze sword
Damage: 5 to 50
(Str: 72 a karimon)

Ez kicsit jobb mint a copper axe ^^


Te neked most okoskodás helyett az RC-det kéne tervezgetned. wurf.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev112131415164976Next
Closed New Topic New Poll