d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev1129812991300130113021363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Nov 4 2016 07:34pm
http://www.hearthpwn.com/news/1847-mean-streets-of-gadgetzan-hearthstone-whats-new


Senkinek egy szava sem lehet eleg keves whatever kartya van benne idaig :o Priest+druid eleg sok lesz szerintem control warlock tovabbra is ded :/


bar eleg sok jo control kartya jon ughogy en izgatott vagyok :o

This post was edited by DukeFrostler on Nov 4 2016 07:46pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 4 2016 07:47pm
Quote (Anarkin @ 5 Nov 2016 02:24)
még szoknom kell h ez egy random game
megnéztem egyet.. cheonsu sydonia?
egész ott csúcsosodott ki h random 3 közül ha jót sorsol ki a gép, akkor ez nyer, amúgy a másik :D


osszes tcg/ccg "random game" olyan ertelemben, hogy kisebb-nagyobb random faktor mindenkepp van bennuk (ha masban nem is, akkor a kartyahuzasban)

jatek kozben meghozott dontesekkel maximum manipulalni tudod a random faktort meg korbejatszod amit az ellenfeled jo esellyel ki fog jatszani, noveled az eselyeidet jo kimenetelekre, csokkented a rossz kimenetelek hatasat, etc.
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Nov 5 2016 01:00am
Quote (Karan2_Returned @ Nov 4 2016 10:31pm)
mit összemakkolt a buzi pavel, miatta nem kapok több pakkot


Engem pont az baszott fel hogy amnéziákus vegigfaszmakolta az elso 3 gamet
Erosen kuldtem energiat pavelnek, meg is erdemelte
Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Nov 5 2016 02:03am
Quote (mynameismethos @ 5 Nov 2016 09:00)
Engem pont az baszott fel hogy amnéziákus vegigfaszmakolta az elso 3 gamet
Erosen kuldtem energiat pavelnek, meg is erdemelte


Igen minden amnézia fannak az ragad meg hogy "jajj babbling book", az nem hogy ilyen 66% meg 75%-ok nem jöttek be előtte pavelnek :rofl:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2016 08:59am
örülök, hogy pavel nyert
kurva vicces volt twitch chat amnesiacnál amikor 3-0ra ment és minden ostoba dagadt amerikai spammolta, hogy NA >>>> EU etc, aztán 4-3 8dd
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Nov 6 2016 01:17pm
Quote (llllllllllll @ Nov 6 2016 04:59pm)
örülök, hogy pavel nyert
kurva vicces volt twitch chat amnesiacnál amikor 3-0ra ment és minden ostoba dagadt amerikai spammolta, hogy NA >>>> EU etc, aztán 4-3 8dd


O a world champion?
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Nov 6 2016 01:21pm
Quote (DukeFrostler @ Oct 21 2016 12:57pm)
Sajnos a kis majom thisjra kell szavazni mert neki van a legtobb tournament winje :/ (bar a ferdeszemuek is mind jol toljak)

De mivel a hs 80% szerencse 20% skill tokmindegy

/e amnesiacot egyszer lattam valami touron ahol a hiresebb streamerek voltak asszem mindenkit 3-0ra vert amig neztem de olyan gusztustalanul szerences volt hogy ez alapjan valakit jonak tartani eleg nagy faszsag lenne imo

/e2 de igazabol ez igaz az osszesre..sajnos senkitol nem emlekszek olyanra hogy uristen ez mekkora play volt csak siman jobban jottek a lapok es kesz ( vagy a yogg behuzta nekik a vesztes gamet)

/e3 Pavelre szavaztam xd



easy
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 6 2016 01:57pm
kár h aviana kimegy tgcvel, elég sick turn 10 kombó lenne az uj druid leggel
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Nov 6 2016 02:37pm
Quote (cowding @ Nov 6 2016 09:57pm)
kár h aviana kimegy tgcvel, elég sick turn 10 kombó lenne az uj druid leggel


wildben attol meg lehet sick ^^
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Nov 7 2016 12:03am
Quote (cowding @ Nov 6 2016 07:57pm)
kár h aviana kimegy tgcvel, elég sick turn 10 kombó lenne az uj druid leggel


Tavasszal fog kirotalni, tehat par honapig lehet majd hasznalni meg a 0 mana 7/7el
Go Back To Magyar Topic List
Prev1129812991300130113021363Next
Add Reply New Topic New Poll