d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1129812991300130113022724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 13 2012 04:24am
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Jul 2012 12:19)
hányszor verted ki rá?


te megnézted? o.o
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 13 2012 04:25am
Quote (tevetava @ 13 Jul 2012 12:24)
te megnézted? o.o


nem
viszont mostmár megnéztem
gyönyörű roach ling all in.
suprise/10

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 13 2012 04:30am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 13 2012 04:32am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 13 2012 11:25am)
nem
viszont mostmár megnéztem
gyönyörű roach ling all in.
suprise/10


surprise*
rosszul scoutolt faint, nem cancelezte idoben a 3rd-jet, hogy csinaljon spineokat
es melle meg letettem a sajat 3rd-emet

This post was edited by Taszilo.^ on Jul 13 2012 04:33am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 13 2012 04:33am
megpróbáltak most 1base coloval megbaszni, ez még mindig divat? o.o
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 13 2012 04:48am
Quote (Taszilo.^ @ 13 Jul 2012 12:32)
surprise*
rosszul scoutolt faint, nem cancelezte idoben a 3rd-jet, hogy csinaljon spineokat
es melle meg letettem a sajat 3rd-emet


~30 drone vs 50
'nuff said
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 13 2012 05:25am
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Jul 2012 11:48)
~30 drone vs 50
'nuff said


nem értesz a zvz hez
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 13 2012 05:26am
Quote (NerfHydraDPS @ 13 Jul 2012 13:25)
nem értesz a zvz hez


de, csak taszilo ne verje már magát, mert betudott valakit allinezni :)
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 13 2012 05:42am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 13 2012 12:26pm)
de, csak taszilo ne verje már magát, mert betudott valakit allinezni :)


nem, nem ertesz
3-mal volt kevesebb dronom, mint az idealis, es meg igy is tudtam nyerni
simply jelly of my mad skillz
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 13 2012 10:22am
akartam epiteni elso barakkomat, enemy scout worker pont blokkolta, szoval nem tudtam, de a mineralomat elvette azert.
az bug vagy feature?
ELEG GECI DEPRESSZIV EGY 3RAX RUSH UTAN XDDDD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 13 2012 10:30am
Quote (SummertimeClothes @ 13 Jul 2012 18:22)
akartam epiteni elso barakkomat, enemy scout worker pont blokkolta, szoval nem tudtam, de a mineralomat elvette azert.
az bug vagy feature?
ELEG GECI DEPRESSZIV EGY 3RAX RUSH UTAN XDDDD


what the actual fuck
tényleg parajelenségeket produkálsz, ilyenről még hallani se hallottam.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1129812991300130113022724Next
Add Reply New Topic New Poll