d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev1129612971298129913001363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Nov 3 2016 07:22am
Quote (mynameismethos @ Nov 3 2016 03:18pm)
jól esett leaggrozni a sok semmirevaló maget
bár hozzáteszem, hogy csak egyszer láttam flamestrikeot, azt is a főbossnál, és az se csinált semmit

http://i.imgur.com/VSEuSUL.png

http://i.imgur.com/JC1uSDO.png


jo lenne lehetne arenan kivul massal is farmolni, mondjuk valamivel ami nem elvezehetetlen fos
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 3 2016 07:24am
Quote (BOSCH_CEO @ Nov 3 2016 02:22pm)
jo lenne lehetne arenan kivul massal is farmolni, mondjuk valamivel ami nem elvezehetetlen fos


Lesz majd a heroic tavern brawl is :^)
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Nov 3 2016 07:47am
Quote (BOSCH_CEO @ Nov 3 2016 01:22pm)
jo lenne lehetne arenan kivul massal is farmolni, mondjuk valamivel ami nem elvezehetetlen fos


Jelenleg minden elvezhetetlen ebben a jatekban, rankeden samanlofasz, arenaban magelofesz szopkodasan kivul sok lehetoseg nincs
Neha 1-1 jobb arena runnak vagy egy veletlen ranked control vs control meccsnek azert lehet orulni, remelem a kovetkezo peccsel nem basszak el ezt is
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Nov 3 2016 11:06am
Savjznak abba kellett hagynia a streamelest mert frodan etelmergezest kapott es be kell ugrania a helyere.



etelmergezes


xd
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 3 2016 11:19am
Quote (DukeFrostler @ Nov 3 2016 06:06pm)
Savjznak abba kellett hagynia a streamelest mert frodan etelmergezest kapott es be kell ugrania a helyere.



etelmergezes


xd


ezért nem eszek étteremben

még mikor szakácstanuló voltam átnéztük mindig a hűtőt és az egyik pöri penészes volt (csak a teteje).. odavittem a szakácsnak, mondta szedjem le a penészt, forraljam át azt kész
meg a húsos hűtőben kezdett szaga lenni a húsnak, már kicsit nyálkás is volt arra mondta mossam le jó alaposan hideg tiszta vizzel és mehet vissza
xD
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Nov 3 2016 11:31am
Quote (Senee @ Nov 3 2016 07:19pm)
ezért nem eszek étteremben

még mikor szakácstanuló voltam átnéztük mindig a hűtőt és az egyik pöri penészes volt (csak a teteje).. odavittem a szakácsnak, mondta szedjem le a penészt, forraljam át azt kész
meg a húsos hűtőben kezdett szaga lenni a húsnak, már kicsit nyálkás is volt arra mondta mossam le jó alaposan hideg tiszta vizzel és mehet vissza
xD


azokon a helyeken ahol meg en dolgoztam ott meg a mogyoroak is 10k volt kiloja + napi szinten lett kibaszva egy csomo kaja ami meg siman eheto volt

This post was edited by DukeFrostler on Nov 3 2016 11:32am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 3 2016 11:47am
Quote (DukeFrostler @ Nov 3 2016 06:31pm)
azokon a helyeken ahol meg en dolgoztam ott meg a mogyoroak is 10k volt kiloja + napi szinten lett kibaszva egy csomo kaja ami meg siman eheto volt


ja hát úgy kéne de ott meg ki eszik akkor már inkább megveszem a húst a tescoba azt megcsinálom én xD
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 3 2016 03:05pm
megjött nekem is kedvem arenazni, masodik körben jött is a deathwing mage, harmadikban a kelthuzad mage)))
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Nov 3 2016 05:25pm
Quote (Senee @ Nov 3 2016 07:47pm)
ja hát úgy kéne de ott meg ki eszik akkor már inkább megveszem a húst a tescoba azt megcsinálom én xD


de amugy eleg easy szakacsnak kimenni angliaba es meglepodnel milyen low a skillje az ottaniaknak..6-7-800k meg megvan havonta es mehetsz olyan helyre ahol van szemelyzetnek is szallas szoval a penzed igen nagy reszet el tudod tenni..end of depression
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 3 2016 05:56pm
Quote (DukeFrostler @ Nov 4 2016 12:25am)
de amugy eleg easy szakacsnak kimenni angliaba es meglepodnel milyen low a skillje az ottaniaknak..6-7-800k meg megvan havonta es mehetsz olyan helyre ahol van szemelyzetnek is szallas szoval a penzed igen nagy reszet el tudod tenni..end of depression


annyira nem a pénz a gondom, hanem hogy meg kell mozdulni érte

xD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1129612971298129913001363Next
Add Reply New Topic New Poll