d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1129512961297129812992724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 12 2012 03:59am
most nezek streamet, es itt a csavo elsozor elinditja az elso workert, es csak utana kuldi banyaszni a meglevoket
en mindig forditva csinalom
az rossz?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 12 2012 04:00am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 12 2012 10:59am)
most nezek streamet, es itt a csavo elsozor elinditja az elso workert, es csak utana kuldi banyaszni a meglevoket
en mindig forditva csinalom
az rossz?


igazából van aki erre esküszik, van aki arra

amugy en is eloszor a workert nyomom be aztan kuldom oket munkalkodni

This post was edited by Fej on Jul 12 2012 04:01am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 12 2012 04:10am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 12 2012 10:59am)
most nezek streamet, es itt a csavo elsozor elinditja az elso workert, es csak utana kuldi banyaszni a meglevoket
en mindig forditva csinalom
az rossz?


kurvara mindegy
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 12 2012 04:15am
amugy vki team?
e: vagy barmi mas

This post was edited by Taszilo.^ on Jul 12 2012 04:15am
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Jul 12 2012 05:33am
Quote (Taszilo.^ @ 12 Jul 2012 11:15)
amugy vki team?
e: vagy barmi mas


custom 1v1et szívesen játszanék,bár túl jó nem vagyok ! :)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 12 2012 07:48am
haromkor kezdtem ma jatszani es egybol ket lossal indul a nap, fml ;_;
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 12 2012 11:23am
na, otthon vagyok, ha valakinek van kedve gamelni, akkor olyan 1-1.5 óra múlva elérhető vagyok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 12 2012 12:31pm
Quote (tevetava @ 12 Jul 2012 19:23)
na, otthon vagyok, ha valakinek van kedve gamelni, akkor olyan 1-1.5 óra múlva elérhető vagyok


Jaccunk buzi en is minnyq hazaerek. Most ulok a vonaton
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 12 2012 12:32pm
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Jul 2012 20:31)
Jaccunk buzi en is minnyq hazaerek. Most ulok a vonaton


rejtett mobilról netezem, mert pénzes vagyok post
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 12 2012 12:35pm
Quote (tevetava @ 12 Jul 2012 20:32)
rejtett mobilról netezem, mert pénzes vagyok post


Idd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1129512961297129812992724Next
Add Reply New Topic New Poll