d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev1129412951296129712981363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2016 08:07am


kata :(


nem fogadja el a friend requestet azt hiszi haragszom biztos mert megvert, összetört
pedig csak azt írnám neki, hogy szeretem

This post was edited by Senee on Nov 2 2016 08:14am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 2 2016 08:34am
Sraczok lenne kedvetek egy ujabb hunsüb hs bajnoksagra?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2016 08:41am
Quote (Karan2_Returned @ Nov 2 2016 03:34pm)
Sraczok lenne kedvetek egy ujabb hunsüb hs bajnoksagra?


hmm
amit trollboss kezdett abból sem lett semmi :D
pedig adtunk bele fgt is :c
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 2 2016 09:10am
Quote (Senee @ Nov 2 2016 03:41pm)
hmm
amit trollboss kezdett abból sem lett semmi :D
pedig adtunk bele fgt is :c


En nem trollboss vagyok B)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2016 09:33am
Quote (Karan2_Returned @ Nov 2 2016 04:10pm)
En nem trollboss vagyok B)


legyen olyan kikötés h nem lehet gecis metadeckeket hozni
és semmi olyat ami azokra hasonlít xd

szal ha sámán
akkor dragonsámán vagy nzoth sámán vagy ilyesmi
ha hunter akkor nzoth hunter vagy control hunter ysharrjal barnessal meg az 5/6-ossal amit 5 legednet pakol a dekkedbe

szal fun deck championship
nem ilyen "ki húz jobban sámán/hunter mirror championship"
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Nov 2 2016 10:12am
Quote (Senee @ Nov 2 2016 03:33pm)
legyen olyan kikötés h nem lehet gecis metadeckeket hozni
és semmi olyat ami azokra hasonlít xd

szal ha sámán
akkor dragonsámán vagy nzoth sámán vagy ilyesmi
ha hunter akkor nzoth hunter vagy control hunter ysharrjal barnessal meg az 5/6-ossal amit 5 legednet pakol a dekkedbe

szal fun deck championship
nem ilyen "ki húz jobban sámán/hunter mirror championship"


ezt kurvára adom, de így valakinek el is kéne bírálni hogy mi számít tryhard decknek és mi nem
lehet egyszerűbb lenne kibannolni a sámánt a picshába
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2016 10:19am
Quote (mynameismethos @ Nov 2 2016 05:12pm)
ezt kurvára adom, de így valakinek el is kéne bírálni hogy mi számít tryhard decknek és mi nem
lehet egyszerűbb lenne kibannolni a sámánt a picshába


nekem van most egy nzoth dolphin gorilla sámánom elég fun
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 2 2016 10:21am
Quote (Senee @ 2 Nov 2016 16:41)
hmm
amit trollboss kezdett abból sem lett semmi :D
pedig adtunk bele fgt is :c


ha gondoljatok es egy kicsit nagyobbra tervezitek, akkor par gamer kiegeszitovel be tudnek szallni.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 2 2016 10:22am
Quote (Senee @ Nov 2 2016 04:33pm)
legyen olyan kikötés h nem lehet gecis metadeckeket hozni
és semmi olyat ami azokra hasonlít xd

szal ha sámán
akkor dragonsámán vagy nzoth sámán vagy ilyesmi
ha hunter akkor nzoth hunter vagy control hunter ysharrjal barnessal meg az 5/6-ossal amit 5 legednet pakol a dekkedbe

szal fun deck championship
nem ilyen "ki húz jobban sámán/hunter mirror championship"


Lehetne fun ruleokat szabni, csak szamitasba kell venni hogy ez ne akadalyozza hogy elegen csatlakozzanak, pl csak olyan deckek amikben minimun 8 sarkany van lehet nem lenne jo olyanoknak akiknek nincs meg brm.
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Nov 2 2016 10:23am
Quote (Senee @ Nov 2 2016 04:19pm)
nekem van most egy nzoth dolphin gorilla sámánom elég fun


hát végülis ha nem trollboss tier a szervezés, biztos belefér)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1129412951296129712981363Next
Add Reply New Topic New Poll