Quote (Karan2_Returned @ Nov 2 2016 04:10pm)
En nem trollboss vagyok B)
legyen olyan kikötés h nem lehet gecis metadeckeket hozni
és semmi olyat ami azokra hasonlít xd
szal ha sámán
akkor dragonsámán vagy nzoth sámán vagy ilyesmi
ha hunter akkor nzoth hunter vagy control hunter ysharrjal barnessal meg az 5/6-ossal amit 5 legednet pakol a dekkedbe
szal fun deck championship
nem ilyen "ki húz jobban sámán/hunter mirror championship"