Quote (Taszilo.^ @ 11 Jul 2012 17:17)
majd en! csak most nem! majd este! ?
nekem oks -- addig valaki(k) ?
rá is kaptam a cheese ízére
alapból szeretek normálisan játszani, ez az alapelvem, de amikor meglát az ember 4 terran ellenfelet, őszintén mit tehet, ha nem azt amit a szíve súg?
mit, ha nem dh allin-t
1v4'd