d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1129212931294129512962724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 11 2012 08:29am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 11 2012 03:27pm)
gyere jacc velem 1et fun lesz!


jahogy a legelejétől peccsel 1esével, mondom okj
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 11 2012 08:30am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 11 Jul 2012 16:27)
gyere jacc velem 1et fun lesz!


abban biztos vagyok :D
brittel meg josheidedel meg cptvel 1v1eztem eddig, csak cpt volt rendes hogy faszkodott vegig, tobbiek ellen 8. perc korul vesztettem jobb esetben 8d
ja meg fejjel is, o meg direkt megvarta, hogy en tamadjak :~)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 11 2012 08:31am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 11 2012 03:30pm)
abban biztos vagyok :D
brittel meg josheidedel meg cptvel 1v1eztem eddig, csak cpt volt rendes hogy faszkodott vegig, tobbiek ellen 8. perc korul vesztettem jobb esetben 8d
ja meg fejjel is, o meg direkt megvarta, hogy en tamadjak :~)


en nemis fogok tamadni, es csak 2 bazisom lehet összesen, es addig jatszunk amig meg nem ölsz
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 11 2012 08:35am
15 perce peccsel, applying patch 4 of 24

T_T
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 11 2012 08:39am
kéne team vs team-ezni randomok ellen

valaki ? 2v2, 3v3, 4v4?

dia voltam season 5-6-ig, azóta nem játszottam nagyon (vodokat nézem szal nem noobosodtam el) :D
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 11 2012 09:15am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 11 2012 03:30pm)
abban biztos vagyok :D
brittel meg josheidedel meg cptvel 1v1eztem eddig, csak cpt volt rendes hogy faszkodott vegig, tobbiek ellen 8. perc korul vesztettem jobb esetben 8d
ja meg fejjel is, o meg direkt megvarta, hogy en tamadjak :~)


fu, az elso tvz-ben en is megvartam, hogy tamadjal, csak utana ment a 6pool
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 11 2012 09:17am
Quote (Anarkin @ Jul 11 2012 03:39pm)
kéne team vs team-ezni randomok ellen

valaki ? 2v2, 3v3, 4v4?

dia voltam season 5-6-ig, azóta nem játszottam nagyon (vodokat nézem szal nem noobosodtam el) :D


majd en! csak most nem! majd este! ?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 11 2012 09:21am
Quote (Anarkin @ Jul 11 2012 03:39pm)
kéne team vs team-ezni randomok ellen

valaki ? 2v2, 3v3, 4v4?

dia voltam season 5-6-ig, azóta nem játszottam nagyon (vodokat nézem szal nem noobosodtam el) :D


mehetünk, pont most végzett a peccselés
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 11 2012 09:21am
Quote (Taszilo.^ @ 11 Jul 2012 17:17)
majd en! csak most nem! majd este! ?


nekem oks -- addig valaki(k) ?

rá is kaptam a cheese ízére

alapból szeretek normálisan játszani, ez az alapelvem, de amikor meglát az ember 4 terran ellenfelet, őszintén mit tehet, ha nem azt amit a szíve súg?

mit, ha nem dh allin-t <3

1v4'd
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 11 2012 09:24am
Quote (Anarkin @ Jul 11 2012 04:21pm)
nekem oks -- addig valaki(k) ?

rá is kaptam a cheese ízére

alapból szeretek normálisan játszani, ez az alapelvem, de amikor meglát az ember 4 terran ellenfelet, őszintén mit tehet, ha nem azt amit a szíve súg?

mit, ha nem dh allin-t <3

1v4'd


írtam hogy én, miért ignorálsz :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1129212931294129512962724Next
Add Reply New Topic New Poll