d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1129112921293129412952724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 11 2012 07:36am
Quote (Fej @ 11 Jul 2012 15:35)
hát akkor török fel mint a büdösvíz


na én afk patrik
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 11 2012 07:37am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 11 Jul 2012 15:34)
anno a mostani sztem legjobb magyar sc2 játékost még én tanítottam meg sc1ben játszani mert 1 noob volt. ő engem is megrak sc2ben sajna :c


mikor volt hypeolva sc2 kijovetel elott, meg akartam venni bwt hogy pro legyek : d
csak nem volt 2k hufom ;(
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2012 07:37am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 11 2012 02:36pm)
na én afk patrik


gl hf
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 11 2012 07:37am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 11 2012 02:35pm)
szerintem ennyire noboknak mint en nemigen lehet mit tanitani, szoknom kell a jatekot meg jatszani amig meg nem tanulom az osszes alapdolgot kivulrol, mi mennyibe kerul meg mi mit counterel, etc
majd ha gold-plat kornyeken leszek esetleg


mennyit játszottál eddig
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2012 07:39am
amugy már rég master lennék ha érteném azt a kurva zvz-t, undorito egy match up
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 11 2012 07:40am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 11 Jul 2012 15:37)
mennyit játszottál eddig


hatvan valamennyi winem van, kicsit tobb mint egy hete van meg a jatek szerintem
kb minden matchupban ugyanazt a buildet csinalom es ~10 perc kornyeken tolok egy allint, arra probalok csak figyelni hogy folyamatosan menjen a worker meg unit production 8d
#2 vagyok diviziomban atm, bronz
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 11 2012 07:48am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 11 2012 02:40pm)
hatvan valamennyi winem van, kicsit tobb mint egy hete van meg a jatek szerintem
kb minden matchupban ugyanazt a buildet csinalom es ~10 perc kornyeken tolok egy allint, arra probalok csak figyelni hogy folyamatosan menjen a worker meg unit production 8d
#2 vagyok diviziomban atm, bronz


akkor már simán tudnék neked mondani olyan dolgokat amiktől felkerülnél goldba :3
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2012 07:51am
gecire unatkozom, jó lenne vmi kis flame, kár h ghost elment :(

This post was edited by Fej on Jul 11 2012 07:51am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 11 2012 08:15am
adott egy gold ellenfelet, utobbi 1-2 napban meg silvert se kaptam
lel
/e es meg nyertem is

This post was edited by SummertimeClothes on Jul 11 2012 08:16am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 11 2012 08:27am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 11 2012 03:15pm)
adott egy gold ellenfelet, utobbi 1-2 napban meg silvert se kaptam
lel
/e es meg nyertem is


gyere jacc velem 1et fun lesz!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1129112921293129412952724Next
Add Reply New Topic New Poll