Quote (-joey- @ Apr 12 2016 08:36pm)
Majd szervezünk egy találkozót, ahova titokban meghívjuk Rezst.
egy centimétert sem tennék meg balázskáért

viszont unalmas percekben órákban egész jó szórakozás nevetni a nyomorán és nem azért mert én egy gonosz ember lennék, csak az ilyen rosszindulatú patkányok nem érdemelnek mást