Quote (Senee @ Oct 27 2016 08:34am)
amazon küldött mailt h oct31-én levonnák a pénzt a prime folytatása miatt
de már beállítottam miután meglett tyrande h cancel membership és irta is h it will end on oct31
rákérdezett vagy 3szor mondtam igen igen IGEN
de töröltem is a kártyát meg minden payment methodot
irták h igy nem tudnak vonni, állítsam be :XD
beléptem és átállította magát, h vonni fog 31-én (hozzá se nyúltam)
most megint végigmentem rajta h cancel prime membership igen igen IGEN
most megint azt irja it will end on oct31
eh
Miota nincs controll warlock mar tourt sincs annyira kedvem nezni :/90%ban azzal a classal jatszottam es meg az ilyen mechwarlock deckjeimbol is ki tudtam facsarni rank 5 kornyeken 55% winratet es meg raadasul elveztem is a jatekot..most hogy az egyetlen viable deck a zoo es az is szar annyira nincs kedvem ehhez az egeszhez :S wildet jatszani meg mindig olyan erzesem van mintha ez a nyomorultaknak lenne kitalalva es igy mar az is szar standarben meg 4-5 fele netdeck megy es annyi (heartpwn szerint ilyen 125 korul vannak a shaman playerek aha aha )
Amugy nemtudom miert quetoltalak teged valoszinu azert mert nekem nincs twich primeom te viszont eleted vegeig fizetni fogod xddd
This post was edited by DukeFrostler on Oct 27 2016 03:23am