d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev1129012911292129312941363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 26 2016 02:07pm
pont jokor jottem


ennek a dr hippinek szetbasznam a fejet vlami vascoloppel igen szivesen

de mar az is jo hogy kiszopott a cancer deckjevel mint a szar

This post was edited by DukeFrostler on Oct 26 2016 02:23pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 26 2016 02:23pm
Quote (Santis @ 26 Oct 2016 21:03)
És nem a sámánt bannolják többen...nem ércsem


biztos ugy gondoljak, hogy egyszerubb arra egy fix counterdecket hozni, ha mar mindenki hoz egy saman decket

mas kerdes, hogy nem tudok samanra counterdecket
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 26 2016 02:25pm
Quote (bajcli @ 26 Oct 2016 22:23)
biztos ugy gondoljak, hogy egyszerubb arra egy fix counterdecket hozni, ha mar mindenki hoz egy saman decket

mas kerdes, hogy nem tudok samanra counterdecket


másik sámán deck?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 26 2016 02:26pm
Quote (sylke @ 26 Oct 2016 21:25)
másik sámán deck?


masik saman deck jobb starting handdel

ez game ez lyf
Member
Posts: 750
Joined: Jan 7 2016
Gold: 0.00
Oct 26 2016 02:29pm
Valaki paf trade ?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 26 2016 02:36pm
Quote (DukeFrostler @ Oct 26 2016 09:07pm)
pont jokor jottem


ennek a dr hippinek szetbasznam a fejet vlami vascoloppel igen szivesen

de mar az is jo hogy kiszopott a cancer deckjevel mint a szar


Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 26 2016 02:38pm
Quote (Karan2_Returned @ Oct 26 2016 10:36pm)


nagykepu kopedek ember

god tier player de azert nem mer megszolalni

This post was edited by DukeFrostler on Oct 26 2016 02:49pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 27 2016 12:34am
amazon küldött mailt h oct31-én levonnák a pénzt a prime folytatása miatt


de már beállítottam miután meglett tyrande h cancel membership és irta is h it will end on oct31
rákérdezett vagy 3szor mondtam igen igen IGEN

de töröltem is a kártyát meg minden payment methodot
irták h igy nem tudnak vonni, állítsam be :XD

beléptem és átállította magát, h vonni fog 31-én (hozzá se nyúltam)
most megint végigmentem rajta h cancel prime membership igen igen IGEN
most megint azt irja it will end on oct31
eh
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 27 2016 12:38am
Quote (Senee @ Oct 27 2016 07:34am)
amazon küldött mailt h oct31-én levonnák a pénzt a prime folytatása miatt


de már beállítottam miután meglett tyrande h cancel membership és irta is h it will end on oct31
rákérdezett vagy 3szor mondtam igen igen IGEN

de töröltem is a kártyát meg minden payment methodot
irták h igy nem tudnak vonni, állítsam be :XD

beléptem és átállította magát, h vonni fog 31-én (hozzá se nyúltam)
most megint végigmentem rajta h cancel prime membership igen igen IGEN
most megint azt irja it will end on oct31
eh


Inb4 kisbetüs reszben benne volt hogy minimum 2 honap az elöfizetes ideje es mindenkit becoaxoltak a snafuba.
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 27 2016 03:23am
Quote (Senee @ Oct 27 2016 08:34am)
amazon küldött mailt h oct31-én levonnák a pénzt a prime folytatása miatt


de már beállítottam miután meglett tyrande h cancel membership és irta is h it will end on oct31
rákérdezett vagy 3szor mondtam igen igen IGEN

de töröltem is a kártyát meg minden payment methodot
irták h igy nem tudnak vonni, állítsam be :XD

beléptem és átállította magát, h vonni fog 31-én (hozzá se nyúltam)
most megint végigmentem rajta h cancel prime membership igen igen IGEN
most megint azt irja it will end on oct31
eh


Miota nincs controll warlock mar tourt sincs annyira kedvem nezni :/90%ban azzal a classal jatszottam es meg az ilyen mechwarlock deckjeimbol is ki tudtam facsarni rank 5 kornyeken 55% winratet es meg raadasul elveztem is a jatekot..most hogy az egyetlen viable deck a zoo es az is szar annyira nincs kedvem ehhez az egeszhez :S wildet jatszani meg mindig olyan erzesem van mintha ez a nyomorultaknak lenne kitalalva es igy mar az is szar standarben meg 4-5 fele netdeck megy es annyi (heartpwn szerint ilyen 125 korul vannak a shaman playerek aha aha )


Amugy nemtudom miert quetoltalak teged valoszinu azert mert nekem nincs twich primeom te viszont eleted vegeig fizetni fogod xddd

This post was edited by DukeFrostler on Oct 27 2016 03:23am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1129012911292129312941363Next
Add Reply New Topic New Poll