d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1129012911292129312942724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 11 2012 07:29am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 11 Jul 2012 15:27)
ki most a subon a legjobb sztárkráft pléjer?


cyberpunk
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 11 2012 07:31am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 11 2012 02:29pm)
cyberpunk


ezmost trollkodás?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 11 2012 07:31am
kocsog mesh egy ora jatek utan az en vagyonom felet osszeahzta elso nap d3ban,most meg scben is sokkal jobb lesz mint en :(
:(

Quote (BmA_BeMyAngel @ 11 Jul 2012 15:31)
ezmost trollkodás?


szerintem rici

This post was edited by SummertimeClothes on Jul 11 2012 07:31am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 11 2012 07:32am
Quote (SummertimeClothes @ 11 Jul 2012 15:31)
kocsog mesh egy ora jatek utan az en vagyonom felet osszeahzta elso nap d3ban,most meg scben is sokkal jobb lesz mint en :(
:(



szerintem rici


rici egy noob
Quote (BmA_BeMyAngel @ 11 Jul 2012 15:31)
ezmost trollkodás?


méghozzá elég obv
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 11 2012 07:32am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 11 2012 02:31pm)
kocsog mesh egy ora jatek utan az en vagyonom felet osszeahzta elso nap d3ban,most meg scben is sokkal jobb lesz mint en :(
:(


masterrace

megtanítsalak játszani? 2 évig sc1eztem, 1 évig kompetitíven azért vagyok csak ilyen pro
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2012 07:33am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 11 2012 02:31pm)
kocsog mesh egy ora jatek utan az en vagyonom felet osszeahzta elso nap d3ban,most meg scben is sokkal jobb lesz mint en :(
:(



szerintem rici


sztem nem, rici régen játszott már és akkor is mindig cheeselt, sztem bálint (aki egy éve postolt utoljára kb), utána brit, rici, aztán ghost vagy én vagy tetetava

bár ladder szerint most én vagyok a legjobb MUAHAHAHAHAHA

This post was edited by Fej on Jul 11 2012 07:34am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 11 2012 07:34am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 11 2012 02:32pm)
masterrace

megtanítsalak játszani? 2 évig sc1eztem, 1 évig kompetitíven azért vagyok csak ilyen pro


anno a mostani sztem legjobb magyar sc2 játékost még én tanítottam meg sc1ben játszani mert 1 noob volt. ő engem is megrak sc2ben sajna :c
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 11 2012 07:34am
Quote (Fej @ 11 Jul 2012 15:33)
sztem nem, rici régen játszott már és akkor is mindig cheeselt, sztem bálint (aki egy éve postolt utoljára kb), utána brit, rici, aztán ghost vagy én vagy tetetava


bálint kb azóta nem is játszott, amióta nem postolt :lol:
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 11 2012 07:35am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 11 Jul 2012 15:32)
masterrace

megtanítsalak játszani? 2 évig sc1eztem, 1 évig kompetitíven azért vagyok csak ilyen pro


szerintem ennyire noboknak mint en nemigen lehet mit tanitani, szoknom kell a jatekot meg jatszani amig meg nem tanulom az osszes alapdolgot kivulrol, mi mennyibe kerul meg mi mit counterel, etc
majd ha gold-plat kornyeken leszek esetleg
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2012 07:35am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 11 2012 02:34pm)
bálint kb azóta nem is játszott, amióta nem postolt :lol:


hát akkor török fel mint a büdösvíz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1129012911292129312942724Next
Add Reply New Topic New Poll