Quote (SummertimeClothes @ Jul 11 2012 02:31pm)
kocsog mesh egy ora jatek utan az en vagyonom felet osszeahzta elso nap d3ban,most meg scben is sokkal jobb lesz mint en


szerintem rici
sztem nem, rici régen játszott már és akkor is mindig cheeselt, sztem bálint (aki egy éve postolt utoljára kb), utána brit, rici, aztán ghost vagy én vagy tetetava
bár ladder szerint most én vagyok a legjobb MUAHAHAHAHAHA
This post was edited by Fej on Jul 11 2012 07:34am