Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Apr 12 2016 08:31pm)
igen látom
nem értem miert linkeled, vagy mi ez, de majd biztos megmagyarázod mint mindig
engem legfeljebb arra emlékeztetsz, hogy még mindig istentelenül ostoba vagy, ugyanúgy mint 10 éve :D hajrá.
mondtam hogy nehéz lesz feldolgoznia az autista agyadnak :S
"a kutya nem szólt hozzád"
mégis az én nevemet emlegeted a postjaidban

miért vagy ilyen jó balázska