Quote (Santis @ Oct 26 2016 08:42pm)
maxos már nem lehet, de champion még igen. (imo)
2 winje lehet bbgunnak is
meg naimannak is
szal lehet "maxos"
és ebben az ágrajzban akkor ki is derül miért 5 pakkot tudunk kapni
2 pakk a csoportkörben
3 pakk a kiesésesben (qurterfinal, semifinal, final)

mert én azt hittem mindenki játszik majd mindenkivel
de aki kétszer győz annak már nem is kell a 3. emberkével játszania
This post was edited by Senee on Oct 26 2016 01:48pm