d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev1128912901291129212931363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 26 2016 11:29am
ez a naiman milyen szarul játszik asd

ok és egymás után olyan rngje van h megnyeri a béka segge alol


This post was edited by cowding on Oct 26 2016 11:39am
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 26 2016 11:58am
Mikor jatszik Pavel?
Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Oct 26 2016 12:03pm
Quote (DukeFrostler @ 26 Oct 2016 19:58)
Mikor jatszik Pavel?


Minden groupbol tolnak egy meccset A-B-C-D, majd a másik kettő A-B-C-D. Pavel D-ben van, most a B első meccse megy, szóval vagy 1 meccs és ő jön, vagy 5 meccs és ő jön
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 26 2016 01:05pm
Quote (Snikjj @ Oct 26 2016 06:03pm)
Mikor kapjuk meg az ingyen packokat?
Pl azt amit mindenki kap aki választott bajnokot


november 7-13 között

This post was edited by Senee on Oct 26 2016 01:11pm
Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Oct 26 2016 01:23pm
Az a hulladék brawl lesz mikor teli a deck kalózokkal, és minden kör elején discoverelsz egy lapot:(

Quote (Senee @ 26 Oct 2016 11:45)
6kor kezdődik a csempionsip Kreygasm
hajrá Naiman :3 gieb me 6 packs


Hahahahhahahahahahhah :thumbsup:

This post was edited by Santis on Oct 26 2016 01:29pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 26 2016 01:31pm
Quote (Santis @ Oct 26 2016 08:23pm)
Az a hulladék brawl lesz mikor teli a deck kalózokkal, és minden kör elején discoverelsz egy lapot:(



Hahahahhahahahahahhah :thumbsup:


NEVETEL



de van ilyen lenti ág is és ott is 3 meccs van? vagy hogy volt az ábra
szóval még így is lehet maxos
meg akár champ is

This post was edited by Senee on Oct 26 2016 01:32pm
Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Oct 26 2016 01:42pm
Quote (Senee @ 26 Oct 2016 21:31)
NEVETEL



de van ilyen lenti ág is és ott is 3 meccs van? vagy hogy volt az ábra
szóval még így is lehet maxos
meg akár champ is


maxos már nem lehet, de champion még igen. (imo)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 26 2016 01:47pm
Quote (Santis @ Oct 26 2016 08:42pm)
maxos már nem lehet, de champion még igen. (imo)


2 winje lehet bbgunnak is
meg naimannak is

szal lehet "maxos"


és ebben az ágrajzban akkor ki is derül miért 5 pakkot tudunk kapni
2 pakk a csoportkörben
3 pakk a kiesésesben (qurterfinal, semifinal, final)









mert én azt hittem mindenki játszik majd mindenkivel
de aki kétszer győz annak már nem is kell a 3. emberkével játszania

This post was edited by Senee on Oct 26 2016 01:48pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 26 2016 01:47pm
cigány sámánt mikor veszik már ki a faszba geci, még nézni is idegesítő
Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Oct 26 2016 02:03pm
Quote (cowding @ 26 Oct 2016 21:47)
cigány sámánt mikor veszik már ki a faszba geci, még nézni is idegesítő
http://1.1m.yt/dCubgwB.png


És nem a sámánt bannolják többen...nem ércsem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128912901291129212931363Next
Add Reply New Topic New Poll